Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok, ha a párotok ilyet mondana?

Figyelt kérdés

Szeretkezés után nem sokkal összebújva néztük a celeb vagyok ments ki innen című műsort, mikor a párom tett egy ilyen megjegyzést: Ennek az Andikának tényleg jó alakja van!

És az érdekes, hogy tudom, hogy velem is meg van elégedve, hasonló alkatú vagyok én is, de hirtelen iszonyatosan szíven szúrt ez a mondat és nagyon rosszul esett. Ti hogyan reagálnátok erre? Vagy mondanátok bármit is? Vagy néha belefér az ilyen?

Leginkább lányok/nők válaszát várnám.


2017. dec. 3. 20:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

Én már ott elakadnék, hogy ezt a sz*rt kell nézni szex után.


22/N

2017. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jó volt olvasni mindet, ami a kérdéssel volt kapcsolatos.

Akik a műsorválasztáson akadtak ki, azoknak üzenem, hogy szerintem néha belefér egy-két ilyen “szar” műsort nézni, pláne ha már úgy maradt a TV :D

2017. dec. 3. 22:15
 13/17 anonim ***** válasza:
Mégis mit reagálnék, ha igaza van, helyeselnék, ha nincs, röhögnék egyet. Nevetséges dolog egy ilyen piti dolgon fennakadni, rendben van az önbizalmam, úgyhogy egy ilyen el se éri az ingerköszöböm. Neked is gyúrni kéne erre, borzasztó szar dolog önbecsülés nélkül élni, szóval hajrá :)
2017. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Aranyos lánynak tűnsz:) igazából a kapcsolatotok milyenségétől függ az, hogy meg kell-e ezen sértődj, vagy nem. De szerintem is csak egy ártatlan mondat volt és ebben az esetben nem kell nagy feneket keríteni a dolognak. Nekem sincs túl sok önbizalmam, de ha néha előfordul ilyen, akkor valamilyen szinten örülök neki, mert kíváncsi vagyok amúgy arra, hogy a páromnak még milyen lányok jönnek be.


28L

2017. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nem kezdenék olyan emberrel, aki bármilyen hasonlo szennymüsort néz :)
2017. dec. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mit néztek? Nincs ebben semmi. Neked is tetszenek más pasik, csa nem mondod. Azt viszont megjegyezheted neki, hogy kicsit több volt az információ számodra mint ami neked szükséges.
2017. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi a pozitív válaszokat, aranyosak vagytok! Próbálok megfogadni pár dolgot azok közül, amiket leírtatok, hogy ne vegyem az ilyeneket annyira magamra. És kicsit feltornázom az önbizalmam is, az gondolom nem árt a későbbiekben :)
2017. dec. 6. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!