Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig kritizal es hisztizik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig kritizal es hisztizik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a parom kint dolgozik kulfoldon es hat eleg feltekeny tipus. nem engedi ogy elmenjek szorakozni sem hogy megigyak neha 1-2 pohar bort a baratnoimmel.ha netan elmegyek szorakozni kicsit hogy kikapcsolodjak akkor rogton azzal jon hogy megcsalom biztos meg hogy van masik ferfi az eletemben es azert megyek el. eleg sokszor leqrvaz ilyenkor meg sok rosszat mond ram. de ez az ilyenbeszed mellett elnezek mert tudom hogy mikor itthon van velem akkor normalis es ha hazajon normalis fog lenni. ma szakitott velem a parom mert mutattamneki egy videot amit akkor csinaltunk a baratnoimmel mikor egyszer elmentem bulizni, ott a hatterbe voltak ferfiak akik felenk fordulva tancoltak(nem ismerem oket) es volt egy aki elment a kamera elott es belenevetett. erre kiakadt a parom es azt mondta milyen qrva vagyok meg hogy megcsalom es o szakitott velem. ekkor megbeszeltuk valamennyire lathatoan nem haragudott annyira es itt jott kepbe a baratnom. a baratnom azt hazudta a paromnak hogy az a video meg akkor keszult mikor nem voltunk eggyutt a parommal, (de en persze elmondtam elotte az igazat hogymikor volt ez) es innentol kezdve nem hitt el semmit, nem hiszi el hogy nem csaltam meg, nem hiszi el hogy szeretem, semmit.. kerlek segitsetek tanacsoljatokvalamit hogy mit tegyek? nem akarom elvesziteni azt a szemelyt akit mindennel jobban szeretek.. elore is koszonom

2017. dec. 4. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

" eleg sokszor leqrvaz"


Gratulálok, hogy mindennél jobban szereted és eggyüt vagy egy ilyen alakkal. Mást nem lehet erre mondani.

2017. dec. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez beteg...mármint mind a ketten.
2017. dec. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Maradjál már,vedd észre magadat ! Aztán ha észrevetted,és kidobtad ezt a senkiházit,jöhet a következő kérdés.
2017. dec. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A párod az a típus, akit "kétrúgásosnak" hívok: egyszer belerúgni az ilyenbe nem elég, mert még túl közel esik le.


Az ilyen trógert nem elveszíteni kell kérlek, hanem elásni.

2017. dec. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4es után én már csak iszom egy kávét :D

31/f

2017. dec. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Maradj vele, ne mozdulj ki otthonról, szakítsd meg mindenkivel a kapcsolatot és lehetőleg olyan munkahelyet válassz, ahol csak nők vannak! Nagyon nézd meg, hogy lehetőleg a sarki boltba is csak akkor menj le, ha nem férfi az eladó! Postással ne beszélj, szakembert se hívj ha elromlik valami! Zárd be szépen belülről az ajtót és soha ne menj ki!

Hosszú, boldog éveket kívánok nektek! 👏👏👏

2017. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 D. Brasco ***** válasza:
100%
Azért ez rendesen félelmetes hogy egyes "nők" milyen mélyre képesek süllyedni.........
2017. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ilyet hagyni kell a fenébe, mert nem normális. Te meg elhiszed, hogy ez a szerelem, hogy lequrváz? Gratulálok!
2017. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát pedig örülhetnél annak, hogy elvesztetted, én a helyedben attól rettegnék, nehogy véletlenül megtaláljam vagy ő engem...


De viccet félre téve, mert amúgy a helyzet kicsit sem poénos, gondolkoztál már azon, hogy ez a viselkedés a részéről kicsit sem normális? Ő egy tipikusan betegesen féltékeny, kontroll mániás zsarnok s..fej.

Persze, hogy mikor otthon van kenyérre lehet kenni, mert az ellenőrzése alatt vagy, úgy minden rendben.

Ez több szempontból is veszélyes. Egyrészt ez egy személyiségi zavar féle, ami által egy bántalmazó kapcsolatot hoz létre (igen, te egy bántalmazó kapcsolatban élsz/éltél), másrészt benne van a pakliban, hogy ő bizony szét csalja a fejed. Az ilyen féltékeny majmok a legnagyobb hűtlenek, és azért is olyan féltékenyek, mert magukból indulnak ki.

És ez az idővel csak egyre rosszabb lesz, egyre jobban el fog szigetelni a külvilágtól, a barátaidtól, minde től, és egyre jobban el fog hordani mindennek. Barátnőmnek volt egy ilyen kapcsolata, és mondhatom borzalom volt. Már velünk barátnőivel is maximum az ő jelenlétében találkozhatott csak. Volt hogy szakítottak, mint ahogy most ti is, aztán ment a bocsánat kérés, könyörgés, igéretek hogy megváltozik, de persze nem lett belőle semmi, csak rosszabb lett minden.

Figyelj, ha ezt most ráhagyod, nem magyarázkodsz, nem könyörögsz meg semmi, nem is keresed, a nyakamat teszem rá, hogy pár napon belül ő fog jelentkezni azzal, hogy átgondolta, túlreagálta, bocsáss meg stb. Ismerem az ilyet, tuti biztos ez lesz, úgyhogy igazából neked nem is kell csinálnod semmit, ő fog potizni neked magától.

De ha van egy kis eszed, átgondolod azt amiket itt írtunk erről az egészről, és nem békülsz ki vele, hanem inkább keresel egy normális embert.

2017. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!