Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig kritizál, úgy érzem, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig kritizál, úgy érzem, h néha "lehúz" a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy borbárban dolgozom és ma a párom is bent volt velem. A délután folyamán bejött egy család, de fogalmuk sem volt róla, h milyen bort szeretnének, valamint, h milyen árban...Ezért prezentáltam a borokat, miközben mutattam nekik, és hozzá tettem érdekességként, h pl. az egyik borász a környéken született. Vègülis sikerült az eladás, nem éreztem semmi “cikis dolgot”. Amikor kimentek a vevők, a barátom elkezdte, h gyakorolnom kellene a prezentálást, mert elég “gagyi dolgokat” beszélek, h pl. őt nem érdekelné, h a borász hol született és gyengèn inprovizálok, holott nem ez a célom, csak nem szeretnék “bullshit” dolgokat összehordani, csak azért, h vásároljanak ... Ez kicsit rosszul eset, h így kritizálódott, mert a főnökömnek sem volt még velem gondja az eladási módszeremmel, tőle meg még rosszul is esik. Oké, legyen véleménye, de nem lenéző, nevető módon kell a másiknak feltálalni... Vagy csak én vagyok ennyire “ne bánts virág”? Nem ez az első olyan, h kritizálódik a munkám terén, miközben neki a vendéglátásról gőze sincs. Esküszöm, h gyomorgörcsöm van, ha bejön a munkahelyemre és előtte kell árulnom, vagy felszolgálnom.
2017. dec. 2. 15:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd ott a **csába. Úgy értem végleg, és keress egy kedves férfit.
2017. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Elnézést a megfogalmazási hibákért, csak gyorsan írtam :)
2017. dec. 2. 15:46
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Megmondod neki, hogy többet ne menjen a munkahelyedre, mert az amúgy is egy "MUNKAHELY", nem holmi szexhotel féle, vagy akár mi hasonló. A munkahely az munkahely, mit keres ő ott egyáltalán? Senki se szereti ha a munkahelyén zargatják.
2017. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Egy férfi soha nem kritizál, legfeljebb tanácsot / tippet ad, de azt is csak akkor, ha van fogalma az adott dologról. Abba pedig nem ugatunk bele, amiről gőzünk sincs. Ne haragudj, de az elmondásod alapján, a barátod egy tahó.
2017. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Egy idióta a párod, már bocs. Nemhogy örülne annak, ami van, hanem vitát gerjeszt. Szerintem teli van frusztrációval és rajtad vezeti le az ebből fakadó feszültségét. Ha téged lehúz, akkor többnek tűnik a saját szemében. Nem tenném rá a nyakamat, hogy őszintén szeret..
2017. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Azaz érdekes, h én sem szólok bele az ő munkájában. Tényleg nem is értek hozzá, de ha még egy szikrányi fogalmam is lenne a menetéről, akkor is elkönyvelném annak, h ő ért jobban hozzá.
2017. dec. 2. 15:56
 7/26 A kérdező kommentje:

Mivel borbár, h bárki bejöhet, leülhet, ezért elméletileg nem zavarna.

pl. múltkor is bejött estére. Mivel pálinkát is lehet inni, ezért nálunk úgy működik, h addig nem cserélünk poharat a vendégnek, amíg ugyan azt a fajtát issza. Ha mondjuk körte után cseresznyét szeretne, akkor természetesen igen. Na most, önteni akartam a köv. kört ugyanabba a pohárba, erre a párom hangosan elkezdte nekem a pultnál mondani, h milyen szisztém ez, adjak neki új poharat, mert "új kör". Kellemetlenül kezdtem el érezni magam, hogy kezdtem volna el a vendég előtt magyarázni? Elmagyaráztam később neki, h ez h működik, és szinte összeveszett velem, h ez biztosan nem így van, nem szabadna így lennie...

2017. dec. 2. 16:02
 8/26 anonim ***** válasza:
egyáltalán minek jár a munkahelyedre? ennyire féltékeny vagy ennyire kontrollfüggő?
2017. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Én tényleg örülök neki, h bejön. Csak ez a stílus nem
2017. dec. 2. 16:10
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
légy vele boldog egy taplóval,én kidobnám mint macskát....
2017. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!