Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit fura lesz a kérdésem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit fura lesz a kérdésem. Honnan tudod, hogy ha tetszik valaki, az helyes-e?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom, hogy hogy fogalmazzam meg. Csak nekem például van egy lány, aki már 2 éve tetszik, és azóta folyamatosan látom. Sose mertem hozzá odamenni, mert biztos vagyok benne, hogy ő nem akar semmit. De miért szólít meg mindenki mindenkit aki tetszik neki? Most ennyi erővel az utcán is odamehetnék egy lányhoz... Ha meg barátja van, honnan tudod, hogy az ő érzése nem erősebb? Mi jogon akarod elvenni mástól a lehetőséget?


Tudom, hogy zavaros és lehet, hogy hülye vagyok, írjátok meg nyugodtan. Sose volt barátnőm és kiábrándultam az összes csajból. Elegem van abból, hogy én az életemet adnám valakiért és ő meg egymás után váltogatja a barátait, és abból, hogy itthon bőgök és sose fogja megtudni. Legszívesebben megölném magam.


2010. jún. 1. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:

figyu. mond el neki. nem vesztesz vele semmit se.

ha ilyen kidumálós csaj akkor meg másnap lehet megfogják említeni neked hogy mi van tetszik neked a ***? de ez hamar elfelejtődik, és ennyi volt.


de lehet hogy te is tetszel neki nem tudni. de ha nem kérdezed meg soha nem fogod megtudni XD

2010. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem akar tőlem semmit. Első évben kis ártatlan, normális lány volt, aztán összejött vkivel az osztályból, második év végén szakítottak, és azóta olyan a szememben, mint egy kis ringyó... van barátja, állandóan arról beszél, meg a tökéletes kis életéről, és állandóan a fiúkon lóg, egyik legnépszerűbb az osztályban és hozzám kb sosem jön oda. Egoista lett, fejébe szállt a sikere. Én meg gyűlölöm már, de valahol még mindig tetszik.
2010. jún. 1. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit veszítesz, ha teszel egy próbát?
2010. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
az ilyenekt feljetsd el,én is össze akartam jönni 16 évesen az osztály legjobb csajával,nagy pofáraesés és beégés lett belőle,,bár egy próbát megér,de ha van barátja akit szeret alkkor haggyad a búsba,van ezr csaj.
2010. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neked mi lett belőle?
2010. jún. 1. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy tetszik nem egyenlő a szerelemmel. Ha már nem bírod, hagyd a fenébe...
2010. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mondom kín és szenvedés,mert nagyon tetszett éveken át a gimiben,de számomra egy megközelíthetetlen "istennő" volt,ez a baj velem hogy ennyire istenítem a nőket az meg a fejükbe száll,
2010. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően ebből a szempontból két féle pasi van: aki tárgyként tekint a nőre, és abszolut lesz*rja, és aki úgy kezeli őket mint elérhetetlen megszerezhetetlen istennőket, akikre ránézni is vétek. Na egyik sem jó :)

Ennek a lánynak ne tulajdoníts ekkora jelenséget, egyzserűen azért tetszik neked mert nem figyel rád. Ez pszichikai jelenség, az kell amiről úgy gondolod hogy nem lehet a tiéd.

Annyit tudok neked tanácsolni hogy "ne félj" a nőktől. Ha tetszik valaki, még ha egy szupermodell is az, menj oda és mondd meg neki. a legrosszabb ami történhet veled hogy nemet mond, és a legeslegrosszabb hogy még utána három napig vissza-visszahallod egy-két embertől, de hidd el: aztán mindneki elfelejti. Nem írtad hogy hány éves vagy, iskolában valóban kellemetlen lehet számodra ha szólsz neki hogy tetszik és nemet mondd, hiszen minden nap vele kell lenned, de én amúgy is azt tanácsolom, hogy neked nem egy ilyen lány kell. Érzékeny vagy, ő pedig tipikus tinilány. A te egyetlen bajod hogy nem mered megtörni saját jeged. Menj el bulizni valahova,és -igen, bunkón hangzik- keress egy lányt aki tetszik külsőre és szólítsd meg! ha az megnyugtat menj olyan helye bulizni ahol nem ismernek. Szólíts meg egy lányt, hívd meg valamire beszélgess vele, midnegy, ha nem akar veled beszélni az sem baj, akkor menj a következőhöz. gyűjts hozzáerőt és gondolj arra hogy erről senki nem fog tudni még ha nem jön össze sem:) Ezzel talán sikerül áttörnöd magadban azt a gátat ami miatt nem mersz közeledni senkihez.

Arra a részre hogy kinek van joga elvenni más embertől valakit annyi volna a válaszom hogy ha valaki igazán szeret valakit, akkor jöhet bárki nem megy el vele. Ha nem szereti igazán a párját akkor pedig úgyis vége lenne. Egy jó kapcsolatot nem tesz tönkre az hogy egy bulin leül mellém egy srác beszélgetni.

Na mindegy kicsit hosszúra siekrült...a lényeg hogy ne félj a csalódástól, sokmindenki túlélte már. Ne félj pofáraesni, hozzátartozik a boldogsághoz. És ne félj a nőktől mert amitől félsz ahoz sosem tudsz majd közeledni :)

Sok sikert:)

2010. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Velem is ez a helyzet.

Általánosban megtetszett egy lány, aki az osztálytársam volt.Gyönyörű volt, okos, kedves. Bármit megtettem volna érte. Akárhányszor megláttam, mindig dobogott a szívem, és legszívesebben odamentem volna hozzá, és átöleltem volna. De tudtam, hogy egy világ választ el tőle. Más körökben mozogtunk. Én a magaméban, ő pedig egy normális társaság tagja volt. Messze voltam tőle. Ő nem szólt hozzám, én pedig távolról csodáltam őt, hisz tudtam, hogy nem jövök be neki. Ha akkor odamentem volna hozzá, és elutasított volna, talán ma már nem élnék. Elkerültem gimibe. Ő is oda járt, csak másik osztályba. Így már csak a szünetekben láthattam őt, de még mindig úgy csodáltam őt, mint régen. A gimnáziumi évek alatt mámorba ejtett sok lány szépsége és természete, de hozzá fogható nem volt. Igaz, soha nem volt barátnőm, mindig is távolról szerettem őket csodálni magányos természetem miatt. Most az egyetem előtt állok, és remélem találok egy olyan lányt, akivel boldogan élhetem az életem. De egy lány se fogja ugyanazt az érzést kelteni bennem, mint akinek a neve hallatára is jóra fordult a napom.

2010. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
és ha megmondod neki hogy tetszik? én ilyen téren nagyon konzervatív vagyok, de mindig felvállaltam ha tetszett valaki. Ha kiderül, hogy neked tetszik ez a lány, és esetleg tényleg egy kis hülye és kibeszélne: nem szerelmet vallani kell. Tetszhet még mellette 20 másik is. :D nekem is tetszik Brad Pitt meg a szomszéd fiú is..:D Fel a fejjel, vedd lazábban!;)
2010. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!