Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van a páromnak, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak, ezért nincs férfi-női barátság?

Figyelt kérdés

Sokszor szeretnének velem barátkozni férfiak (párkapcsolatban lévők és szinglik egyaránt), amit a párom nem néz jó szemmel.

Szerinte csak olyan férfiak számíthatnak barátnak, akiket jóval korábbról ismerek, mint őt, és sosem volt köztünk semmi. Mondjuk ilyen személy nincs is az életemben.

Szerinte a "barátkozni akaró" férfiaknak két típusa van:

1, Aki azért akar a közelembe férkőzni, mert tetszik neki a külsőm, megdugna, majd elfelejtene

2, Akinek tetszik a személyiségem (is), és társat lát bennem

Olyan, aki csak barátkozna, nincsen, ha szingli.

Ha van barátnője, akkor meg mutasson be neki is, barátkozzak a lánnyal is. Ha ezt nem akarja, megintcsak a fenti esetek egyike áll fenn.



Igaza lenne vajon?


2017. dec. 4. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Valahogy így.
2017. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Eddigi élettapasztalataim alapján igen, igaza van.

Eddig még nem láttam olyan férfi- nő barátságot, ami ne billent volna át egyik vagy másik félnél.

41f

2017. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van ,persze lehetnek kivetelek.

Nekem is egy férfi barátom van ,a többi mimeig többet akart. Ismeri a páromat is. 10éve vagyunk barátok. Soha nem volt semmi ,pedig jo pasi. Növéremmel volt 3évig.

n25

2017. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

És ha igaz változtat valamin?

Te változtatsz a jelenségen?


Lényegtelen is, hiszen ti együtt vagytok és szeretitek egymást. Te szereted a párod és nem hagyod el senkiért, minek kellenek hát neked fiu barátok? Kíméld meg őket a szenvedéstől vagy válts ha valamelyik iránt többet érzel.

2017. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Tapasztalatból mondom, hogy nem. Vagyis nem mindig. Kismillió eset van, amikor egyszerűen csak jóban vagytok, mert minden nap találkoztok, összeköt valami (munka, suli akármi). Beszélgettek, elvagytok és ennyi. Egy idő után meg annyira összekovácsolódtok, hogy nem is tudnátok a másikra mint nőre és férfira tekinteni. Rengeteg férfi barátom van, akivel soha nem volt semmilyen ismerkedési szándék egyikőnk részéről sem, csupán elkezdtünk beszélgetni, mert a helyzet megkívánta. Páromat ez sosem zavarta, pont a napokban beszélgettünk erről. Hogy mekkora különbség van aközött, hogy egy nőtől kapcsolatot akar-e valaki, vagy csak simán barátságot. Hogy mindketten tudjuk, hogy egyik ellenkező nemű barátunkkal sem tudnánk többet elképzelni, pont azért lettünk barátok és semmi több. Szerintem egy érett, felnőtt kapcsolatban nem okozhat problémát az ellentétes nemű barátok létezése.
2017. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lézetik, de nagyon ritka. És nem a múlt héten internetről felszedett pasi lesz az.
2017. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
De nincs ám.
2017. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Ez most fura lesz a dugáson kívül másra gondolni nem tudó ösztönlényeknek, de igen, lehet férfi-nő barátság.
2017. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Lehet osztonlenyezni, szuklatokoruzni es egyeb megsemmisito belyegeket sutni a masikra, de en is egyetertek a felsoroltakkal. Nem azert, mert egy bigott vagyok, hanem mert meg nem lattam ellenpeldat. Egyet sem. Ha mas latott gratulalok. Mielott megint vki az erkolcsi folenyevel jol megmondana, h milyen korlatolt vagyok vegye egy pillanatra a faradtsagot es gondolkozzon el: o nem a tapasztalatai alapjan allitja, h van ferfi-no baratsag? Dehogynem. Nem ideologia vagy valami sotet elnyomott trauma miatt, hanem mert latott ra peldat. Na, mi is tapasztalatbol beszelunk. A ti tapasztalatotok miert ertekesebb a mienknel? Miert kell egybol lehurrogni, kicikizni, ha valaki maskent latja a dolgokat?


Szerintem teljesen logikusan latja a baratod a dolgokat, kerdezo. Ezeknek a ferfiaknak mar evek ota megvannak a barataik. A ferfi baratsagokat sem halmozzak egy bizonyos kor utan, mert minek? A meglevokkel is olyan nehez osszefutni. Szoval baratai vannak, baratnoje nincs, te lany vagy, end of story. Es nagyon sok ferfit rohadtul nem erdekli, h kapcsolatban vagy, tapasztalat.

2017. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mondtam hogy fura lesz. Iskolázottabb körökben még annál is vadabb dolgok történnek néha mint hogy egy férfi és nő barátkozik egymással. Huhh, tudnék durva sztorikat mesélni. :D
2017. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!