Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van a páromnak, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak, ezért nincs férfi-női barátság?

Figyelt kérdés

Sokszor szeretnének velem barátkozni férfiak (párkapcsolatban lévők és szinglik egyaránt), amit a párom nem néz jó szemmel.

Szerinte csak olyan férfiak számíthatnak barátnak, akiket jóval korábbról ismerek, mint őt, és sosem volt köztünk semmi. Mondjuk ilyen személy nincs is az életemben.

Szerinte a "barátkozni akaró" férfiaknak két típusa van:

1, Aki azért akar a közelembe férkőzni, mert tetszik neki a külsőm, megdugna, majd elfelejtene

2, Akinek tetszik a személyiségem (is), és társat lát bennem

Olyan, aki csak barátkozna, nincsen, ha szingli.

Ha van barátnője, akkor meg mutasson be neki is, barátkozzak a lánnyal is. Ha ezt nem akarja, megintcsak a fenti esetek egyike áll fenn.



Igaza lenne vajon?


2017. dec. 4. 19:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igaza van.

Saját, szűkebb tágabb környezet tapasztalatai alapján abszolút egyetértek. Sok fiú barátom volt, szerettem őket, mint haver, sokkal őszintébbek, jobb fejek, mint a csajok, de kivétel nélkül mindegyik előállt azzal, hogy hát ő többet érez...

Köszönöm többet nem, mindkettőnk érdekében. Haverokat el tudok képzelni, akikkel összejárunk, ha a párom is ott van, de ennyi. Ezt neki is elmondtam, amikor rákattantak a nők, mondván milyen jó barátok, miközben egy egészséges randink nem volt anélkül, hogy ne írtak volna rá és kiborultam. Elmondtam neki higgadtan, hogy vagy leállnak ezek a nők és visszavesznek vagy sajnos nem tudunk továbbra is párkapcsolatban maradni. Eddig úgy néz ki, belátta. Vannak nő haverjai neki is, ismerem is őket, nem zavar.

2017. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!