Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigylem, vagy mi bajom van?

Figyelt kérdés

A férjemnek van egy jó barátja még anno általánosból. Évi egy-kétszer találkoztunk vele, nekem mindig semleges volt, sosem beszélgettem vele úgy komolyabban.

Néhány éve a srác megházasodott. Eleinte a lányért még annyira sem rajongtam, most már próbálom megszokni.

Hozzánk képest elég gazdagok. Mi sem élünk annyira katasztrofálisan rosszul, de pl nem engedhetjük meg magunknak, hogy én ne dolgozzak, illetve annyi és olyan drága ruhám, cipőm sincs, mint neki.

Pl én nem tehetem meg, hogy 30-60 ezerért vegyek cipőt, 10-20 ezerért rúzst, illetve kajára sincs havi 250 ezrünk azért.

Emiatt már nem is szeretek velül találkozni. Sőt, nemrég már azon kaptam magam, ellenszenves nekem a lány, holott nem csinált vagy mondott semmi rosszat.

Mindigis elégedett voltam a színvonalunkkal, sose akartam többet, jobbat, drágábbat.

Csak mostanra már annyira komplexusom van, vagy nem is tudom, hogy már azon is fennakadtam, hogy befestette a haját feketére (amugy barna), és milyen kicseszés már, hogy neki még ez is illik...


Felnőtt nő lennék, vagy mi. Hogy lehetne ezen túllendülni?

Pláne, hogy a karácsonyt ott töltjük...


2017. dec. 4. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj. Az, hogy észreveszed magadon, hogy nem velük van a hiba hanem benned (de mi?!), az már kezdésnek nagyon-nagyon jó, nagyon pozitív embernek gondollak egyből. Nem akarod felvázolni a férjednek ezt? Nem sokan veszik észre, hogy nem tesznek emberek ellenük semmit, még is haragszanak, gyűlölik egymást. Valahol biztos vágysz a felhőtlen gazdagságra, ki nem. Inkább lazíts, én azt mondom.
2017. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2017. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A probléma veled van, tudat alatt méricskéled agad hozzájuk. Kérdés, hogy nem-e hiányzik valami az életedből (nem a pénz!), ami miatt úgy érzed, le vagy hozzá képest maradva?
2017. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!