Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha nem erős a szexualitás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem erős a szexualitás köztünk a barátommal?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, és imádom a barátomat, a legjobb ember akivel valaha találkoztam. Közös az érdeklődésünk, rengeteg a közös témánk, soha nem fogyunk ki a témából. Nagyon sok közös programot csinálunk, egy percre se unatkoztam még mellette. Tökéletes az összhang közöttünk, soha nem veszekszünk, már nem tudnám elképzelni az életem nélküle. Ráadásul érzem rajta hogy őszintén szeret, mindent megtenne értem. Ez az első hogy ezt érzem egy kapcsolatban.

Egyedül a szexualitás nem az igazi köztünk. Nincs meg az a vibrálás, szívesebben bújunk össze egy jó film előtt szex helyett. Hetente, kéthetente egyszer szexelünk, ami kellemes, de nem egetrengető. Nekem elég ez, és ő se kezdeményez gyakrabban, szóval úgy gondolom neki is.

Ez normális szerintetek? Mindenhol azt mondják a szex a kapcsolat alapja, hát nálunk biztos nem. Ennek ellenére működhet egy kapcsolat hosszútávon?


2017. dec. 6. 23:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

“Ő az a típus, aki inkább magában szenved, de akkor sem mond olyat, amivel megbántja azt, akit szeret.” - Ez nagyon szép és jó, de egy kapcsolatban eljön az az idő (szerintem hosszú kapcsolatnál mindenképp), amikor maga a kapcsolat fontosabb, mint az, hogy esetleg pillanatnyilag megbánthatjuk a másikat... úgy értem, ha gond van, akkor arról beszélni kell, különben egyszer csak azon kapja magát a pár, hogy elhidegültek, kiszerettek a másikból, neadj’isten megcsalás történt. És miért...? Mert nem akarta megbántani a másikat... nem akarok nagyon elkanyarodni, csak ezt akartam mondani, hogy hosszú távon találgatásokkal, meg “nem akarom megbántani a másikat”-tal nem működik egy kapcsolat.

“De remélem nem ez az eset áll fenn nála sem, mert boldognak tűnik.” - ez meg ugyanaz, amit az előbb írtam... találgatás meg reménykedés, miközben gőzöd sincs róla, hogy valójában mi a szitu.

Beszéljetek, kommunikáljatok, különben - ha nem most, majd pár év múlva - baxhatjátok az egészet, és nem értitek majd, hogy mi történt, mi lehetett a baj...

2017. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
... éretlenek vagytok.
2017. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem baj.Nem nekem, nem a társadalmi elvárások miatt, hanem mert felmerült benned a kérdés.Ha ez így rendben lenne nem kérdeztél volna.
2017. dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem bàntàsbòl, de tènyleg mi lesz 10 èv múlva? Nem csak szenvedèlyesen szerelmes sokatszexelős de àllandóan veszekdős, vagy csak mintha legjobb baràtok lennènk szex nèlkül kapcsolat lètezik àm. Van àtmenet is. Az nem baj ha nem szexeltek minden nap, de legalàbb az a heti/kètheti egy lenne fantasztikus. Nekem ez nagyon fura. Fèlnèk, hogy hiàba az összhang ha egyszer egyikőnk szerelmes lesz valakibe. De hàt vègülis ha nektek így jó. Èn azèrt elbeszèlgetnèk a pàrommal, hogy ez neki így megfelel e. Ha igen akkor nincs gond.
2017. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!