Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyek a testépítésben is...

Melyek a testépítésben is alkalmazott legjobb étrend kiegészítők, amelyeknek erős potencianövelő hatása is van?

Figyelt kérdés
Rendszeresen body builderek válaszát várom, akik meg is tapasztalták ezek hatását. Szeretném, ha leírnátok azt is, mikor és mennyit érdemes szedni ezekből.

2016. febr. 29. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kaja kaja kaja. Komplex szénhidrát, fehérje, jó minőségű zsírok és ezekből elegendő mennyiség.
2016. febr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En mar kozelebb jarok negyvenhez es amit hatasosnak ereztem eddig a potenciara az a dieta (alacsonyabb tzs miatt) es mellette az L-karnitin, NO fokozo. Orakig erekciom volt tole. xd

Naponta tobbszor szedem mega-dozisba.

2016. febr. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyetértek, ami étrendkiegészítő, és sokan dicsérik a DAA, de nekem nincs ilyen problémám, úgyhogy tapasztalatom sincs.
2016. febr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerelem Királyától kérdezném, hogy mit jelent az L-karnitin mega-dózisa, amit írtál, hogy naponta szeded?
2016. márc. 6. 19:52
 5/9 clint ***** válasza:
Tribulus, arginin, maca, yohimbe, daa
2016. máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem AAKG olyan keménnyé tesz, mint még soha. 22 evés vagyok, eddig se volt gond, de hogy elkezdtem edzéshez használni, olyan eredményt is hozott amit nem gondoltam volna. Picit még talán nőt is tőle
2016. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha baj van a libidóval az legtöbbször cink hiány.

Egyél kagylót vagy tökmagot.

Vagy cinket...

2016. nov. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
argininről is hallotam hogy kanosit nagyon
2016. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teszto
2016. dec. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!