Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért alakul úgy h nekem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakul úgy h nekem kell megértenem és elfogadnom?

Figyelt kérdés
Úgy érzem eléggé elfogadó vagyok másokkal szemben. Mégis egyre másra olyan helyzetbe kerülök, hogy kvázi a másik felültet engem és még ő van kiakadva. Több emberrel is megtörtént már. Ha azt én csinálnám meg velük, fordítva akkor nem tetszene nekik sem. De nekem mért kéne?
2017. dec. 7. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Senki sem mondta hogy az élet egy fair játék lesz. Nem feltétlenül azt kapod vissza amit adtál. Sokan pedig többet várnak annál mint amennyit ők képesek adni.
2017. dec. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez most annyira dühít, nem bírok visszaaludni
2017. dec. 8. 00:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy érzem eléggé elfogadó vagyok másokkal szemben."


Sajnos ez a "szerep" ezzel jár. Csalódással, beletörődéssel, megalkuvással általában.


Az emberi kapcsolataidban tied az áldozat szerepe.


Nyilván jó és empatikus ember vagy, valószínűleg jószívű is.

Általában ez a személyiségtípus önbizalomhiánnyal jár együtt és emiatt alakul így. Megfelelési kényszer. Akarom, hogy elfogadjanak. Akarok valakihez, valakikhez tartozni még akkor is ha ez áldozatokkal jár.


Én is ilyen vagyok azért tudom.


Mit lehet tenni ellene?


Lehet valaki úgyis jószívű és empatikus, ha nem hagyja, hogy kihasználják. Ne akarj annyira görcsösen ragaszkodni senkihez sem, hanem add önmagadat és aki akar majd keres, kapcsolatban lesz veled úgy is, hogy nem kell ezért feláldoznod semmit!


27f

2017. dec. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazad van

Köszi

2017. dec. 8. 02:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!