Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esély a folytatásra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély a folytatásra? Többi lent

Figyelt kérdés
22/F vagyok, Németországban élek. Tavaly novemberben megismerkedtem egy magyar lánnyal, Ő 23 éves. Együtt voltunk több, mint 10 hónapot. Mindketten nagy sérelmekkel teli kapcsolatból jöttünk, neki volt egy kis "szünet" én viszont egyik kapcsolatból a másikba mentem bele. Elején nagyon jól kijöttünk, volt is egy idő 4. hónap környékén, amikor végre úgy éreztem és Ő is, hogy semmi nem tud minket megállítani. Egy kis átfedéssel együtt otthon voltunk Magyarországon, Ő előbb visszajött. Ezek után kezdődtek a problémák, veszekedések - mint kiderült "megijedt attól, hogy Őt tudja valaki ennyire szeretni"... Lényeg a lényeg, h elég durva dolgokba torkolott ez a dolog, míg október elején vége lett. Azóta is beszélgetünk viszont, szeret Ő is, és én is szeretem Őt, én újrakezdeném, Ő viszont egyszer azt mondja, h igen, máskor meg hagyjunk időt és majd elválik mi lesz. Kis szépséghiba az egészben, h még mindig ugyanúgy veszekszünk egymással, viszont itt többnyire féltékenységgel kapcsolatos dolgok állnak a háttérben. Én elismertem neki a hibákat, próbáltam az utóbbi 2,5 hónapban megváltozni érte, tepertem utána, de semmi. Veszekedéseknél, én vagyok a sz*r mindig. Nincs kedvem ehhez az egészhez, h őszinte legyek, ezt neki is megmondtam. Megéri még próbálkozni ezzel? vagy hagyjam a p*csába az egészet?

2017. dec. 8. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

"megijedt attól, hogy Őt tudja valaki ennyire szeretni"

😃😃😃😃


csak ennyi a reakcióm

2017. dec. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki vagy te te bohóc ezekkel a kamukérdésekkel? :D
2017. dec. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mindig van esély a folytatásra rajtad múlik mit hogy csinálsz.
2017. dec. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tessék felismerni a problémákat, és ha valami felmerül, megbeszélni, és nem szakítani.

A mostani kapcsolatom elején nekünk se ment. Nem tudtunk kommunikálni, mindketten mndenféle feszültségeket halmoztunk fel, amin összevesztünk napokra. Szakítottunk, de nem bírtuk egymás nélkül, még két hónap után is úgy éreztük, hatalmas hibát követünk el.

Mindenféle huzavona és egymással, illetve mással kavarások után újra összejötünk, tulajdonképpen mindenki ellenében. De mi tudtuk, mik voltak előtte a gondok. Kibeszéltük azokat is, meg a külön töltött két hónapunkat is, tanultunk belőle és magunk mögött hagytuk.

Még mindig nem tökéletes minden. Vannak viták, és van hogy bántjuk a másikat. De tanulunk. Én tanulok nem túlparázni mindent, tanulok nem leblokkolni és bezárkózni, tanulom viselni a kritikát. Ő meg tanul finomabb lenni, tanul beavatni és bocsánatot kérni ha túlzásokba esett.

Nem azért működik mert mindent tökéletesen csinálunk, hanem mert napról napra jobban.

Így -- és szerintem csak így -- működhet a folytatás.

2017. dec. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fog mukodni.
2017. dec. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Éretlen liba. Hülye duma, hogy megijedt attól hogy valaki ennyire szereti. Ha érdekelnéd, ha szeretne, veled lenne.

Kár időt pocsékolni rá.

2017. dec. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de szerintem ez egy nagyon sz.r szöveg, hogy "megijedt, hogy valaki ennyire tudja szeretni". Tudom minden ember más, másképp él meg és értékel szituációkat, érzéseket, de én ezt nem kajálnám be. Pláne, hogy ez az "ijedtsége" odáig fajult, hogy szakítottatok is.

Szinte biztos vagyok benne, hogy ez mellébeszélés, főleg, hogy akkor kezdődött miután visszatért MO-ról. Lehet hogy találkozott valakivel, egy exével vagy akármi ami felkavarta, vagy akármi, de ugye akkor változtak meg a dolgok.

Az a véleményem, hogy engedd el ezt az egészet, most is állandóan csak a veszekedés megy, kétlem, hogy ebből még normális kapcsolat kialakul.

2017. dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Várj összefoglalom:

- szétmentetek mert nem működött már a páradik hónap után se

- csaj nem tud elköteleződni, nem akar igazán visszamenni hozzád

- most is veszekedtek pedig együtt se vagytok

- nincs kedved neked se igazán ehhez az egészhez


... és még minket kérdezel, hogy érdemes-e a próbálkozni? A belső kis hang, na az mit mond Sherlock?

2017. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!