Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmondanátok hogyha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok hogyha az előző kapcsolatotokban bántalmaztak titeket?

Figyelt kérdés
Lelkileg, enyhén fizikailag. Szóba került, más témával kapcsolatban, amire a múltam a magyarázat hogy miért viselkedtem furcsán egy adott szituációban. Nem akarom hogy azt higgye ő csinált valamit rosszul, viszont nem tudom merjek e róla beszélni, hibásnak érzem magam amiért akkoriban hagytam az egészet, meg tűrtem, nem akarom hogy azt higgye hogy sajnáltatom csak magamat.

2017. dec. 8. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el, csak majd egy idő elteltével ha újra feljön ez a téma.
2017. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Viszont igy meg sajnos olyan tévhitben hagyom, ami rám vet rossz fényt, azt meg nagyon nem szeretném.
2017. dec. 8. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Hány évesen sajnáltatod magad? mondd el neki, ha akarod
2017. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
25 vagyok. És tényleg nem sajnáltatom magam, csak az egész igazából csak bennem hagyott mély nyomot...nem kerültem kórházba, senki sem tudott róla igazából, főleg lelkileg ment a terror. Nem is akarom én ezt az egészet túldramatizálni, de bennem mély nyomot hagyott, amit szeretnék ha ő is megértene.
2017. dec. 8. 18:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Ha úgy gondolod hogy szeretnél vele erről beszélni akkor beszélj. Biztos megért majd
2017. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Friss még a kapcsolat, alig 1 hónapja tart komolyabban, fél éve ismerem.
2017. dec. 8. 19:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám neki

Úgy látom, fontos, hogy tudja.

2017. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kedvesem tudja, hogy az exem miket mondott, a béka segge alá tette az önbizalmamat és azt is elmondtam, hogy erőszakoskodott velem az ágyban.


Teljesen természetesnek tartottam elmondani neki, hisz vele tervezem az életemet, szeret, bízunk egymásban. És pl. a szexnél eleinte sokkal türelmesebb volt. Most már simán nekem esik, mert imádom, de a legelején vigyázott, hogy ne riasszon el.


28n

2017. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Ilyenkor megijednek es elrohannak, mert tudjak, hogy tudom mi az erőszak, felismerem es nem tudjak mar rajtam alkalmazni. Ez pedig a legtobb sracnak nem tetszik.
2017. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondd el, az indoklást előttem már megtették a többiek. Én nem is értem, miért tartottad titokban. Nem sajnáltatás, ha valós eseményekről beszámolsz.
2017. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!