Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért okoz akkora gondot ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okoz akkora gondot ha tartom az ex barátommal a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Baj ha tartom az exemmel a kapcsolatot? Már nem érzek iránta semmit, barátok maradtunk, nagyon ritkán találkozunk és akkor is nyilvános helyen ahol sokan vannak még rajtunk kívűl. A városban beülünk meginni egy kávét és beszélgetünk. Utoljára 2 hónapja láttam. Nem sűrűn látom. Olyan mint egy régi jó barátom. A múltat sikerült lezárnom,mára csak szép emlékeim vannak. Más barátom sajnos nincsen. Egy barátnőm van még,de ő meg külföldre költözött és csak ünnepkere jön haza ami nemsokára itt lesz. Ezenkívűl senkim sincsen. Mindkettőjüket szeretem fontosak de ennyi.


4 hónapja párkapcsolatban vagyok. A barátomat nagyon szeretem,de szerelmes nem vagyok. Inkább mondanám azt,hogy azt sem tudom mi a szerelem(?) lehet ez nem az! De lehet igen! A lényeg,hogy most vele vagyok és ő a második férfi az életemben. Már most közelebb áll hozzám mint az exem bármikor is. Nem akarom őket egy lapon említeni se. A barátomat elkezdte mégis zavarni,hogy az exemmel tartom a kapcsolatot. Csak úgy hirtelen váratlanul egyiknap kibökte. Nem kérte,hogy szakítsam meg vele a kapcsolatot,de erre utalt. Különben mi másért mondta volna,nem igaz? Rosszul esik,hogy csak most mondja ezt. Abban igazat adok neki,hogy kár,hogy csak akkor tudta ezt meg amikor már együtt voltunk. De előtte direkt nem akartam az exemről beszélni. Az a múlt,felesleges lett volna megemlíteni. Meséltem róla,csak azt nem tudta,hogy barátok maradtunk. Azóta már mindent elmondtam neki. Láttam,hogy nem repesd az örömtől,kinyilvánította nem tetszését,de nem volt veszekedés,csak meghallgattuk egymást. Most megint felhozta. Miért nem tudja elfogadni az egészet? Én amikor az exemmel voltam neki már volt előttem valakije és azzal az exével is tartotta a kapcsolatot. Ma már úgy tudom nem..de Sosem zavart.


2017. dec. 9. 11:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Engem is zavarna. Hogy néz már ki? Meghittem dumálgattok faszbukon, mikor van barátod? Ügyes vagy.
2017. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem írtam ilyet! Nem szoktunk facebookon beszélgetni. Csak találkozni szoktunk,de ritkán. A barátnőmet is sajnos ritkán látom.
2017. dec. 9. 11:49
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Na az meg még jobb...
2017. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

Szituációtól függ. Szerintem nekem úgy tűnik a kérdező megbízható és korrekt.


Sokunk összetenné a két kezét egy ilyen barátnőért mint ő.


Ha az exed nem nyomul rád és nem akar kapcsolatot még burkoltan sem -ezt azért gondold végig- mert oké hogy te nem szeretnél vele de lehet ő szeretne csak nem mondja direktben.


Ez a része eshet rosszul a párodnak.

2017. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Barátnője van neki kerek egy éve. Most fog születni az első gyermekük. Nem akarunk egymástól semmit. Akkor sem akartunk volna, ha neki nincsen párja vagy egy születendő gyermeke. Volt olyan időszak is amikor mindketten szinglik voltunk. Akkor sem kezdtük újra. Sosem kezdeném újra. Nem úgy szeretem őt. Nem úgy mint a páromat.
2017. dec. 9. 11:59
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Akkor hogy szereted, vonzódsz hozzá? Lassan lesz kölyke, de talizni azért szokás? Az ő párja ezt elnézi nektek? Csak nehogy kiderüljön, hogy a kölyök tőled van.
2017. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A barátomat szerintem maga a tény zavarja,hogy exel tartom a kapcsolatot. Minden más már nem számít,mert ez zavarja! De ez ellen nem tudok mit tenni, azthittem megfog engem érteni. Örülök neki,hogy veszekedés nem volt, csak szóvátette. Ennek ellenére nekem az egész magas. Csak mert ex máris utálnunk kéne egymást, köpjem le, nem lehetünk barátunk? Azonnal zárjam ki az életemből. Ismerkedtem már másokkal is, nekik sem tetszett,velük azért nem lett semmi. A páromnak ezért említettem mindent később..
2017. dec. 9. 12:03
 8/19 A kérdező kommentje:
A barátnőjével találkoztam már. Nem várt találkozás volt,de beszélgettünk már 3-ban. Nem volt semmi nézeteltérés,vita,nem nézett rám szúros szemmel,nem akartuk legyilkolni egymást. Tudta ki vagyok én is tudtam ki ő. Nem zavarja,hogy találkozok a párjával aki nekem egykor szintén a barátom volt mostanra már csak ex. (Nekem sosem lehet gyerekem,evvel jól betaláltál köszönöm)
2017. dec. 9. 12:06
 9/19 A kérdező kommentje:

Az exemet úgy szeretem mint egy barátot. Persze,jóképűnek tartom, vonzó külsőre is, akkor is vonzónak találtam már. Csak hogy ez önmagában kevés és nem akarok,akartam a szakítás után sem semmit. Már nem úgy szeretem.


A barátomat meg mind a páromat aki a legfontosabb.

2017. dec. 9. 12:09
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ebben az esetben a pároddal beszéld át még egyszer, ha nem fogja fel, akkor ne téged zavarjon.
2017. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!