Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért okoz akkora gondot ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okoz akkora gondot ha tartom az ex barátommal a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Baj ha tartom az exemmel a kapcsolatot? Már nem érzek iránta semmit, barátok maradtunk, nagyon ritkán találkozunk és akkor is nyilvános helyen ahol sokan vannak még rajtunk kívűl. A városban beülünk meginni egy kávét és beszélgetünk. Utoljára 2 hónapja láttam. Nem sűrűn látom. Olyan mint egy régi jó barátom. A múltat sikerült lezárnom,mára csak szép emlékeim vannak. Más barátom sajnos nincsen. Egy barátnőm van még,de ő meg külföldre költözött és csak ünnepkere jön haza ami nemsokára itt lesz. Ezenkívűl senkim sincsen. Mindkettőjüket szeretem fontosak de ennyi.


4 hónapja párkapcsolatban vagyok. A barátomat nagyon szeretem,de szerelmes nem vagyok. Inkább mondanám azt,hogy azt sem tudom mi a szerelem(?) lehet ez nem az! De lehet igen! A lényeg,hogy most vele vagyok és ő a második férfi az életemben. Már most közelebb áll hozzám mint az exem bármikor is. Nem akarom őket egy lapon említeni se. A barátomat elkezdte mégis zavarni,hogy az exemmel tartom a kapcsolatot. Csak úgy hirtelen váratlanul egyiknap kibökte. Nem kérte,hogy szakítsam meg vele a kapcsolatot,de erre utalt. Különben mi másért mondta volna,nem igaz? Rosszul esik,hogy csak most mondja ezt. Abban igazat adok neki,hogy kár,hogy csak akkor tudta ezt meg amikor már együtt voltunk. De előtte direkt nem akartam az exemről beszélni. Az a múlt,felesleges lett volna megemlíteni. Meséltem róla,csak azt nem tudta,hogy barátok maradtunk. Azóta már mindent elmondtam neki. Láttam,hogy nem repesd az örömtől,kinyilvánította nem tetszését,de nem volt veszekedés,csak meghallgattuk egymást. Most megint felhozta. Miért nem tudja elfogadni az egészet? Én amikor az exemmel voltam neki már volt előttem valakije és azzal az exével is tartotta a kapcsolatot. Ma már úgy tudom nem..de Sosem zavart.


2017. dec. 9. 11:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Nincs egy baratod se exeden kîvűl , de a következő exeddel kapcsolatban vagy???? Minek neked pár akkor ha nem tartod barátodnak??
2017. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
Nekem azért ment tönkre a kapcsolatom, mert a párom jóban maradt az exszel.Ha zavarja akkor eldöntheted, hogy ki a fontosabb. Ilyenkor nem te számítasz. Ha zavarja, mindig is zavarni fogja.
2017. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
A páromon kívűl is kellennek barátok. Már bocsánat,de ha csak ő lenne nekem, akkor nagyon rossz lenne. Hiszen nincs mindig velem. Nem lehetek mindig vele. Neki is nekem is szükségem van más társaságára is néha. Ezt nem kell túl kombinálni,nem csak a barátom van a világon. Nem fogok választani sem. Hétfőn megyek megint pszichológushoz akkor megkérdezem hogy mit hogyan értett vagy nem tudom. Majd döntök magam,de választani nem fogok a szeretteim között.
2017. dec. 9. 14:57
 14/19 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem minden rendben van a kérdezővel, sajnálatos hogy nem lehet gyereked, sajnálom.

Így ahogy leírtad semmi kivetnivaló nincs az egészben szerintem én biztos nem neheztelnék rád emiat..


f30

2017. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
42%
Kérdezd meg tőle. Én nem látok ebben rosszat, de legalább annál több jót. Ritka egy barátság manapság.
2017. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%

Kit akarsz hülyére venni?


Ugyanúgy szereted, mint egy barátot, de közben csetelgetsz vele, kávézgatsz, meg amúgy is, tök jóképű, stb.


Nekem sem férne bele, hogyha a kedvesem az exével szervezne random programokat KETTESBEN. Bocs, ez nagyon gáz.

2017. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
56%
Jogosan zavarja, ez szánalmas. Fel kéne nőni kiscsaj! :)
2017. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem is korrekt dolog ez így. Én is jóban maradtam exemmel, mondjuk köztünk sosem volt lángoló szerelem. Néhanap egymásra írunk, hogy ki hova alakult, de ennyi és nem több. Meg kell húzni a határt. Az én párom is kiakadt, amikor megtudta, én meg megbeszéltem vele, jogy jobbnak látná-e a titkolózást. Én megbízhatónak tartom magam, és így ezt szeretném tőle is látni. Én sem tiltom egyik barátjától sem.
2017. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ez minden embernél más. Van aki eltudja fogadni és van, aki sajnos nem. Ülj le vele és mond el, amit itt leírtál, hogy sosem voltál szerelmes, nem jöttetek újra össze akkor sem, amikor szinglik voltatok.

6-os te meg remélem ezt nem gondoltad komolyan😂 csak ki ne derüljön, hogy a kérdezőtől van? Azt elárulod mégis hogy?😃

2017. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!