Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hanyagol a barátom. Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyagol a barátom. Bővebben lent, binyolult helyzet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

én 18vagyok, ő 22. Még suliba járok, neki lovardája van, amelyet a testévérével közösen vezet.

A probléma az, hogy annak ellenére, hogy 5percre lakunk egymástól és nekem nyáron gyakorlatilag bármikor lenne időm találkozni, egyre ritkábban látjuk egymást. Egy héten kb 2-3szor megyek fel a lovardába, de mindig dolga van és általában a találkozásaink annyiból állnak, hogy segítek neki valamiben, vagy váltunk 1-2szót és már mennie is kell.

Esténként fáradt, a szex is ritkult, többször belealudt már az előjátékba. Én megértem, hogy fáradt, de kezd nagyon bántani ez a helyzet. Szeretem, nem akarok szakítani vele, de így nem fogom kibírni mellette.

Értéktelennek is érzem magam, a barátnőim napokat töltenek együtt a barátjukkal és eljárnak együtt szórakozni, de nálunk ilyen már hónapok óta nem volt.

Mostanában egyre többet is veszekszünk, mert hiába próbáltam megbeszélni vele, hogy próbáljon legalább heti egyszer 1-2 órácska időt szakítani rám, ő mindig azt mondta, hogy nagyon sok munkája van és nem engedheti meg magának, hogy alkalmazzon valakit.

5kor kel és este 9ig dolgozik, szerintem ez így nem normális.

Mit gondoltok, mit tegyek?


2010. jún. 2. 12:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom nagyon...látom te mindent megteszel érte...ez példamutató ahogy te viselkedsz az biztos...valahogy meg kell értse, hogy a héten legalább pár órát szánjon rád, mert igy nem csak neked, de neki is üres az élete...remélem kicsit többet fog veled foglalkozni...megérdemled...:)

sok sikert!

2010. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy más munkát kellene keresnie.
2010. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!