Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után adnátok neki esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után adnátok neki esélyt?

Figyelt kérdés

2 hónapig randizgattam egy sráccal, le is feküdtünk, de mégsem komolyodott a kettőnk dolga, de jól elvoltunk. Tudtam, hogy van egy lány barátnője, de nem csináltam belőle különösebb dolgot, másik városban is lakik, vőlegénye is van nem igazán érdekelt, nekem is van sok fiú haverom. Aztán ez a srác, mondta, hogy megy a csajhoz, és képzeljem, pont otthon lesz a pasija. Kérdeztem az miért baj, ő meg h így nem lehetnek együtt. Akkor borult a bili, kiderült, hogy a srác egyfajta szerető.

Mondtam, hogy hagyjon engem békén, de ő mikor ment a lányhoz akkor is irogatott.

Majd hazajött és kérte, hogy találkozzunk. Találkoztunk és mondta, hogy végig rám gondolt, és, hogy csalódott a másikban, próbáljuk meg együtt.

Kérdeztem, hogy megszüntette e vele a dolgot, mondta, hogy a szex részét igen, csak a barátság maradt.


2017. dec. 9. 15:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mégis minek...
2017. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ott voltál, nem kellettél, most meg fut utánad. Ez mindent elmond, nem értékelt téged. A bizalom oda, nem éri meg folytatni.
2017. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Korotok? :)
2017. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen NEM !
2017. dec. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Barátnője vagy és bejenti hogy megy és megdug egy menyasszonyt.

És ezek után te szóba állsz vele.

Tudod mit? Szép pár vagytok, megérdemlitek egymást, úgyhogy maradj vele.

2017. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!