Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos volt a párom kiakadása?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a párom kiakadása? Többi lent.

Figyelt kérdés

Pénteken csapatépítőn voltam, amit én szerveztem a főnököm kérésére. A barátom szombat reggel túlórázott, így neki otthon kellett maradni. Sose adtam okot a féltékenységre és megbeszéltük, hogy majd csak nagyon későn érek haza, de ne aggódjon, akkor se ha nem hallanám a telefont, de igyekszem figyelni.


Persze reggelig maradtunk és későn vettem csak észre, hogy keresett telefonon, hajnal 2 és 3 órakor is vagy 3x. Gondoltam még biztos alszik, így siettem haza, de amikor hazaértem kb rám se nézett, puszit se adott, csak gúnyosan odavetette, hogy jó későn értem haza és elment dolgozni... Még írtam neki hogy ne haragudjon, hogy nem vettem fel a telefont, de azért elég rosszul esett, hogy még egy puszira sem méltatott... Holott ő is sokszor volt már csapatépítőn és én megtanultam, hogy inkább nem is hívom/zavarom, mert amikor felvette anno olyan részeg volt, hogy beszélni sem tudott...


Utána írt, hogy csak aggódott és hogy túlreagálta, csak félt. Aztán látszatra rendben is volt minden. Hazajött, majd kérdezte, hogy milyen volt a buli. Mondtam, hogy "nagyon jó", de a szavamba vágott, hogy "gondolom milyen jó lehetett, ha reggel jöttél haza", megint ilyen gúnyos hangon. Utána mondtam, hogy izgultam az elején, hogy jól fogják-e magukat érezni az emberek, de megint rákezdett, hogy akkor mi a francnak szervezek bulit, nem vagyok én rendezvényszervező, stb. Mondtam, hogy a főnököm kért meg rá, én meg szeretnék jó benyomást tenni, mert azért nem vagyok még itt olyan régóta, szeretném bizonyítani, hogy megbízható vagyok. Erre azt mondta a barátom, hogy jaj ha be akarok vágódni, akkor sz*pjam le, meg hagyjam magam megfektetni... Hát rohadtul megsértettel ezzel! Ő bezzeg egy pizzát sem tud rendelni önállóan!


Azóta nagyon haragszom rá, oké, hogy nem vettem fel a telefont, bocsánatot is kértem, de szerintem ez már nagyon túlzás...


2017. dec. 9. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Hát nemtudom...Helyében én is ugyan így éreznék.Mi napközben is,melóban is írunk smst egymásnak.Annyi időt szánhattál volna rá s talán érezné,h fontos neked s nem fontosabb a buli ahol voltál,mégha az a munkád is.
2017. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyes, ebben szerintem most nincs igazad. Felnőtt emberek, és nem 14 éves tinik, hogy folyton a telefonon üljenek és nyomkodják. Szerintem túlreagálta nagyon.
2017. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Elég paraszt volt a párod ezzel a " sz*pjam le, meg hagyjam magam megfektetni." szöveggel.

FŐleg, hogy te sem szoktad zaklatni ilyenkor.

2017. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem jogos a kiakadása. Mi mondjuk ritkán hívjuk egymást a férjemmel munka közben, csak ha tényleg valami fontos van. Ha meg valamelyikünk szórakozni megy, akkor pláne nem. A megjegyzése meg, hogy hogyan vágódj be a főnöködnél... gyerekes, neked lenne jogod kiakadni, hogy a párod miket feltételez rólad.
2017. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Jézusom, hány éves, 8? Ekkora hisztériát levágni. Én biztos nem lennék együtt valakivel aki folyamatosan ellenőrizgetni akar. Megbeszéltétek, hogy sokáig leszel. Innentől kezdve nem tudom mit várt.
2017. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
A barátod egy s..ggarc. Sajnálatos.
2017. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Megértem a párodat. Bár mi a férjemmel nagyon utáljuk a csapatépítéseket! Nem azért mert antiszociálisak vagyunk, de 8-9 óra munka után az ember már a családjával vagy a barátaival akar lenni jó esetben. Az ilyen sztárokról mi 8-9 körül fixen lelépünk...
2017. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Megértem a párodat. Bár mi a férjemmel nagyon utáljuk a csapatépítéseket! Nem azért mert antiszociálisak vagyunk, de 8-9 óra munka után az ember már a családjával vagy a barátaival akar lenni jó esetben. Az ilyen sz@rokról mi 8-9 körül fixen lelépünk...
2017. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%
Nekem is nagyon rosszul esett amikor a párom nem írt annak ellenére, hogy megigérte. A barátod rosszul kommunikálta ezt le, ilyet semmiképp sem kellett volna mondania, de igazából megértem.
2017. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyit értek az egészből, hogy a pasi egy ócska ribzlinek tart.

Szerintem a többi mellékes.

2017. dec. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!