Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem lehet igaz. Minden férfi ilyen? 20/L

Figyelt kérdés

Barátommal majdnem 8 hónapja vagyunk együtt. Nekem ez nagy álmom volt mert őszintén szólva régóta kiszúrtam már magamnak, csak hát nem volt alkalmunk megismerkedni sokáig. Ő meg pont olyan amilyet elképzeltem magamnak, idősebb is nálam, érett gondolkodású komoly ambiciózus nem az a mama kisfia aki semmit nem csinál az életben (volt már pár ilyen exem), nagyon okos is és normális illedelmes, megbízható és magabiztos egyszerűen tökéletesnek tűnt számomra. Mellette mellékesen elég jó pasi is. Na és megtudtam tök véletlenül, hogy a barátomnak régebben "viszonya" volt egy olyan csajjal akit én ki nem állhatok, egy igazi kis tini rbanc a legrosszabb fajtából egyszerűen szörnyű az a csaj. Ilyen drogos, nagyképű, bulizós pcsa aki szivatja a legtöbb srácot de nagyon durván, a többi "rivális" lánnyal bunkó, beszólogat nagyon az alja... Nem purdé kategória mert nem lenne csúnya, de személy szerint hideg futkos a hátamon attól a csajtól, és lefeküdt vele!!! Még pár éve, ráadásul nem is tagadta! Hmmmm tök nyugisan közölte, hogy ja ez van...Régen én is jártam ám bulizni...

Én meg akkorát csalódtam, hogy azt el nem tudom mondani mert én azt hittem, hogy ő más...Hogy az olyan csajok mint az a kis fruska csak álmodoznak ilyen pasiról, mert ő normális őt nem érdeklik az ilyenek, őt nem kaphatják meg. Hát de...És ez annyira fáj, nem tudok most úgy ránézni mint eddig. Akkor valószínűleg több lánnyal is volt mint képzeltem, mivel eddig csak a két darab komoly kapcsolatáról esett szó. Tényleg azthittem, hogy ő más de ezek szerint tévedtem...Most nem is akarok még lefeküdni vele egy ideig vagy nemtudom. Én sem vagyok szent nem azért. Csak mást gondoltam róla, ezt nem hittem volna...


2017. dec. 9. 22:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%

"nem az a mama kisfia aki semmit nem csinál az életben (volt már pár ilyen exem)"


És még te sípolsz??? LOL.

2017. dec. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

11: ez telibe talált.


Kérdező, te azt hiszed már igazi komoly nő vagy, de az írásod majd minden szavából süt hogy bőven gyerek vagy. Amúgy a kérdés még jogos is lenne, mert az emberről elmond valamit, hogy kik voltak az párjai. Nos, hogy ő veled van, az azt is mutatja, hogy még ő is gyerek félig. Hát még korábban mennyire az volt. Ne ítéld meg szigorún. És hát azért nem közös gyereket akart a gonosz ribivel.

2017. dec. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Vihar egy kanál vízben...
2017. dec. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A legrosszabb ***** válasza:
95%
Ha nincs semmi probléma, kreálunk egyet gyorsan magunknak...
2017. dec. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
#10 jobb lett volna tagadnia. Tapasztalat. Amikor a nők őszinteséget kérnek, az 95% hogy csapda sajnos.
2017. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%
Segítek " időutazni". Ha ezt most félreteszed és 5 év múlva is ezzel az emberrel lesz egy tök jó kapcsolatod, akkor majd rájössz, hogy naiv voltál. Ha megmarad a bizalmatlanság, akkor még úgysem maradtok együtt. Bízz magadban!!!
2017. dec. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%
#8 bemondta az internet történetének legnagyobb igazságát. Egyébként meg igen, a legtöbbünk ilyen: sokan dugunk olyanokkal, akiket nem mindenki kedvel, na bumm.
2017. dec. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
92%
A pasik szeretik az ilyen kis kis tini riban..okat,mert nem kell kinlodni velük mint az önbizalomhiányos félős lányokkal. A nők se szeretik az otthonülös depresszios pasikat..
2017. dec. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%

Tehát a tiniri..banc ellentéte az otthonülő, depresszív nő. Ma is tanultam valami újat.

Felejtsd el most ezt kérdező, ha szeretitek egymást, akkor ne érdekeljen kit dugott a múltban.

2017. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
93%

Komolyan képes veled kapcsolatot kezdeni? Piszkosul gyerekes vagy, jobban járna, ha ÉRTELMES NŐT keresne féltékenykedő kislány helyett... -.-


A kedvesem is volt több nővel előttem, és? Én is csókolóztam jópár férfival, hagytam magam tapizni, kielégíteni, nagy ügy.

Fiatalok voltunk, most meg érett, egy életre egymással tervező emberek.

2017. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!