Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együttélés, ha a nő 120 ezret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélés, ha a nő 120 ezret keres a férfi 400 ezret? Hogyan működhet?

Figyelt kérdés
A férfinak saját lakása van, hitellel, a nő odaköltözik. A közös kassza ilyen esetben nem lenne furcsa? Hiszen attól hogy összedobják a fizetésüket, ugyanúgy érzi mindkét fél az arányokat, és ez esetben a férfi fog uralkodni a kiadások felett. Mindig azt fogja érezni, hogy eltartja a nőt, és talán visszaél vele. Ha külön szeretnék kezelni a két fizetést, akkor pedig, miután a nő kifizette a rezsi és étel felét, a saját utazási költségét, telefonszámláját, neki nem marad már semmire, kéregetnie kell ha szeretne egy kínais cipőt venni. Közben a férfinak marad annyi, ezek felének kifizetése után, hogy százezreket költhet a hobbijára, elugorhat hétvégi kiruccanásokra a barátaival, vehet magának 25 ezerért egy nadrágot. Akkor meg emiatt lesz a gond. Sehogy nem jó, úgy érzem.
2017. dec. 11. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből konfliktusok lesznek. Mert csak gyűlik gyűlik végül a hölgy ki fog borulni.
2017. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Szívás kisanyam, ha a pénz motival mi ??
2017. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Veled nem működhet, mert buta vagy.

Szia

2017. dec. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A kapcsolat emberi, szeretet van mind két részről, semmi gond, ha nem csináltok belőle. A különbség, nálunk is kb ilyen arány volt mindig. Én, magát a nőt szerettem/szeretem és nem a jövedelmét. Nincs szerelem, szeretet, akkor meg kereshettek egyenlően, akkor sem lesz jó a kapcsolat.
2017. dec. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi értelme egy olyan kapcsolatnak ahol ezek alapozzák a gondokat.
2017. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nalunk meg nagyobb a kulonbseg es nincs gond belole. Kozos kassza mukodik.
2017. dec. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
En nem tudom megerteni ezt a világot. Komolyan a mai kapcsolatok erről szólnak? Mi az enyém, mi a tiéd, te mennyit adsz en mennyit adok? Egy kapcsolat nem arról szól, hogy kozosen elitek az életet? Ha lesz gyerek es vesztek egy fagyit, majd kozlitek vele, hogy ùgy egyed fiam, anyad az egyharmadat, apad a ketharmadat fizette? Borzadaly, hogy itt tart a világ...
2017. dec. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nálunk is többet keres a párom, én felajánlottam a külön kasszát, ő azt mondta minden közös. nincs vita.
2017. dec. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egész picit anyagias gondolkozásmód.
2017. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem érthető hogy a hölgy tart ettől. Mikor kevesebbet kerestem, volt nekem is hasonló szituációm.

Ha szeretitek egymást nem lesz gond.

Ha egyedül élnél, sokkal nehezebb lenne. 120ból albit fizetni, stb...

Örülj hogy ilyen a párod és bele megy ebbe.

Nem vagy te (senki) nosztradamusz, sem pedig jós...

Tudod attól felnőtt valaki, hogy megteszi azokat a dolgokat is, amitől fel, ami kockázattal jár.

Hajrá, ne agyalj és szeresd a párod!

2017. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!