Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » En csinalok valamit rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En csinalok valamit rosszul, vagy mergezett a kapcsolat?

Figyelt kérdés
fel eve vagyunk egyutt a baratommal. Eleinte minden szuperul ment, de most sem panaszkodni akarok, csak mas perspekrivakat meghallgatni. Tehat, nagy barati tarsasaggal rendelkezem, amit O rossz szemmel nez, nem szereti hogy hetvegente elmenjek iszogatni, bulizni. Pedig semmi okot nem adtam arra, hogy feltekeny legyen. Sok fiubaratom is van, akiket nem annyira csip, de nekem anszolut nem gond ha a barati tarsasaga lanyokbol is all. Lenyeg a lenyeg, egyre kevesbe akarja hogy bulizzak, erezzem jol magam nelkule is, pedig szerintem ez fontos egy kapcsolatban. Probaltam vele megbeszelni, es o igazat is ad nekem, de azt mondja, nem tud rajta valtoztatni. Ha O nem tud, enhigyan segithetnek neki?

2017. dec. 12. 21:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha te minden hétvégédet szívesebben töltöd nélküle, akkor őt mire tartod?

Nem féltékenység érezni, hogy a másiknak nem kellek eléggé. És te bőven adsz is rá okot, hogy így érezzen.

Normális párkapcsolatban sokkal nagyobb igényed van a másik társaságára, mint a haverokéra. Ez nem jelent kizárólagosságot, de amit te leírsz, az épp a másik véglet.

2018. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Pont ez az! Abszolut nem minden hetvegen, raadasul ha megyek, mindig hivom ot is! Szerintem igenis normalis dolog egy kapcsolatban, hogy a felek kulon-kulon is jol tudjak magukat erezni, es ne logjanak egymas nyakan, ereztetve hogy a nem egyutt toltott ido tulajdonkeppen felesleges pocsekolas. Es egyaltalan nem az a problemaja hogy keveset vagyunk egyutt, hanem az, hogy ugy erzi, tul kozeliek a barataim, amirol nem tehetek, 10 eves korom ota veluk logok....
2018. jan. 17. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!