Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs jó illata a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs jó illata a páromnak, mit tehetnék? Jártatok már így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan kialakult kapcsolatról beszélünk, mindketten bizalmunkat vesztettük, így sokáig váratott magára az első közös éjszaka, érzelmek még nem fűznek hozzá, de kedves, tiszteletteljes, szeretni való egyénről beszélünk, csupa jó tulajdonsága van, kedvelem.

Tegnap este megtörtént az első együtt töltött éjszakánk. És most kétségbe estem. Nem tudom szebben megfogalmazni, egyszerűen nem tetszik a párom illata, nem vonz, sőt taszít. Tudni kell, hogy a párom duci testalkatú, de igényes, ápolt. Tehát nem az a probléma, hogy nem tisztálkodik. Egyszerűen a feromonok nem működnek. Járt már valaki így? Mit tettetek, illetve mi a megoldás? Kell egy ilyen helyzetet továbbra is fenntartani, hátha hozzászokok? Vagy szakítsam meg vele a kapcsolatot?


N/31


2017. dec. 13. 13:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Itt a karácsony, vegyél neki tusfürdőt. A feromonok, testszag, ph ellen nem tudsz semmit sem tenni. Így született, ilyen is marad bármit teszel. Ha undorodsz a szagától, akkor szerintem jobb ha elhagyod, mert később besavanyodott nyugger leszel mellette
2017. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem csak egyszerűen nem használ izzadásgátlót. Egyébként rajtam se segít teljes mértékben az izzadásgátló, mert elég izzadékony vagyok, és hamar bebüdösödöm. Elég értékes emberi kapcsolat lehet ez, ha emiatt elgondolkodtál a szakításon... :D
2017. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de ha nem fűznek hozzá érzelmek (te magad írtad ezt le), akkor mégis mit vársz? Hiába kedveled, az ember a barátait is kedveli, mégis ritka, hogy le akarna velük feküdni. Erre szokták azt mondani, hogy "nincs meg a kémia", és hidd el, ez nem olyasmi, ami majd sok együtt töltött idő után kialakul. Ha az illata már most taszít (és nem ápolatlanság vagy valamilyen betegség az oka, hanem az ő természetes illatáról van szó), az sosem lesz jobb.
2017. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Annyit fűznék hozzá, hogy a kémia megvolt, vonzónak találtam, nincs vele semmi probléma, vágytam is erre az éjszakára, de ha hiszitek ha nem van hogy egy szag megöli a dolgot... Lehet, hogy felszínesen hangzik, de szerintem csak az nem érti ezt aki még nem volt ilyen helyzetben. Minden stimmel, csak ezen nem tudom túltenni magam, nem látom a megoldást. A szakítás pedig azért jutott eszembe, mert fogalmam sincs, hogy ez változhat, vagy egyre távolabbra fog taszítani. Borzalmas lelkiismeret furdalásom volt, mikor szex után, kellemetlen izzadságszagú volt (eddig minden párom illatát szerettem, főleg ilyen intim helyzetek után) és nyílván normális emberekként ilyenkor még összebújnátok, ölelkeznétek, de nem megy az illattól... Igen rossz embernek érzem magam ezért, pedig nem tehetek róla, ahogy ő sem. És nem tudom van-e megoldás.

2017. dec. 13. 13:41
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek ossze. Igy jelez a tested, ha mar az agyad nem mukodik.
2017. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ezen jót nevettem... :D Milyen kedves vagy. :D

2017. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember. Ami nem megy, az nem megy. Nem lehet minden tökéletes... Találni fogsz majd olyat akivel össze tudsz bújni utána is
2017. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%
Adnék még egy esélyt a dolognak! Lehet, hogy azért volt büdi, mert az első alkalommal stresszelt, és olyankor teljesen más az izzadtság szaga.
2017. dec. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hm, ha ez ennyire zavar már most, akkor később is zavarni fog, nem lesz jó vége, csak pörgetni meg őrölni fogod magad, mert hát jaj most ezért hagyd el? Hm, hát ezer faszi van a világon...

De:

"sokáig váratott magára az első közös éjszaka" - mit jelent a sokáig? Előtte sose volt büdös?

"Tudni kell, hogy a párom duci testalkatú, de igényes, ápolt. Tehát nem az a probléma, hogy nem tisztálkodik." - de később meg írod, hogy izzadtság szagú...nos oké, megizzadt szex közben, de azért egy sima, alapvetően tiszta test egy keményebb 30-60 perces menettől sem lesz elviselhetetlenül büdös...nem 8 órában lapátolt sittet a 40 fokban műszálas pólóban... Lehet hogy valami orvosi oka van a szagnak, amit érdemes lenne kivizsgáltatni - persze ezzel most hogy állj elé, ciki is meg fura is lenne....megértem.

Amúgy meg....: "érzelmek még nem fűznek hozzá, de kedves, tiszteletteljes, szeretni való egyénről beszélünk, csupa jó tulajdonsága van, kedvelem." - nekem ez barátzónás jellemzés...mármint sehol egy olyan jelző, hogy hú, nagyon bejön, isteni volt a szex, ránézek és elönt a forróság, vagy bármi, ami egy kapcsolatban, kezdetben előjön, ha megvan a kémia - hát itt megvan, csak szaga van.... Én mérlegelnék mi mit ér meg középtávon!

2017. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szóval akkor izzadság szaga volt?

Ha a természetes illata nem tetszik, akkor én nem folytatnám. De az izzadságszag ellen lehet tenni.

És igen, az ideges izzadság büdös. Nő vagyok, nem izzadós, de ha nagyon stresszes helyzetbe kerülök elég büdi tudok utána lenni, pedig nagyon jó dezodort használok. Ilyen esetben én adnék neki még esélyt.

Fürdés után szeretkezzetek legközelebb, esetleg egy pohár bor is oldhatja a gátlásait, amitől ideges-büdös izzadtsága van. De ha valóban komolyan gondolnám vele és hosszú távon el tudnám vele képzelni, én még talán szólnék is, hogy használjon dezodort, mert kellemetlen. Ha egy egyszeri ciki beszélgetéssel megoldható a gond, akkor megérné.

2017. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!