Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs jó illata a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs jó illata a páromnak, mit tehetnék? Jártatok már így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan kialakult kapcsolatról beszélünk, mindketten bizalmunkat vesztettük, így sokáig váratott magára az első közös éjszaka, érzelmek még nem fűznek hozzá, de kedves, tiszteletteljes, szeretni való egyénről beszélünk, csupa jó tulajdonsága van, kedvelem.

Tegnap este megtörtént az első együtt töltött éjszakánk. És most kétségbe estem. Nem tudom szebben megfogalmazni, egyszerűen nem tetszik a párom illata, nem vonz, sőt taszít. Tudni kell, hogy a párom duci testalkatú, de igényes, ápolt. Tehát nem az a probléma, hogy nem tisztálkodik. Egyszerűen a feromonok nem működnek. Járt már valaki így? Mit tettetek, illetve mi a megoldás? Kell egy ilyen helyzetet továbbra is fenntartani, hátha hozzászokok? Vagy szakítsam meg vele a kapcsolatot?


N/31


2017. dec. 13. 13:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz. Lehet ő is szorongós, én ha szorongok/stressz van, teljesen más szagút izzadok.
2017. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen nőm. Gyönyörű szép nő, csinos is, őrülten kívántam. Az első együttlétünk után nem tetszett a szaga, Nem izzadságszag volt hanem a ferromonok. Nem is mélyitettem továb a kapcsolatot, szakítottunk mert nekem fontos ez is.

A mostani páromnak imádom az illatát, az ízét még másnap reggel is, még intim területen is.


Ezt a jelenséget genetikai összeférhetelenségnek mondják. Volta erre kísérletek és beigazolódott. A természet alkotta így hogy genetikailag hasonló párok ne vonzzák egymást.

Az izzagságnak nincs szaga csak akkor ha az enzimek elkezdik lebontani a benne levő fehérjét, ahhoz meg kell vagy 36 óra.

2017. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nem bántó szándékkal írtam :D. Tényleg így van, amikor az agy nem tudja megítélni, hogy ezzel és ezzel nem kell együtt lenned, akkor jönnek be az ilyen jelzések, amikkel egyértelműen jelez a tested, hogy "ő nem neked való". Itt sem történik másképp, csak annyi a különbség, hogy itt a kérdező is tudja, hogy amúgy nincsenek érzelmei a pasas felé, és nem kéne vele lennie. A teste, az érzékszervei csak ezt erősítik meg.
2017. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert mikor valakivel nagyon összeillettem még az izzadságszaga is tetszett :D

Mondjuk lehet, hogy olyan izzadásgátlót használ ami nem ér semmit. Én finoman megemlíteném h mondjuk pl. az axe csokis dezodorjáért mennyire odavagyok, hátva veszi a lapot és vált. Szerintem ez miatt még ne szakíts, várj, vagy előtte egy közös fürdés, bármi. Ne add fel :)

2017. dec. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Megértelek, voltam már így. Párszor feküdtem le a férfival, sosem tetszett az illata, de konkrétan az tette be a kaput, mikor orális szex közben a bőrének(!) volt olyan büdös szaga, hogy majdnem rosszul lettem. Nem volt utána több alkalom, szakítottam vele.
2017. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
4%
a disznok altalaban budosek, miert kezdesz egy dagattal?
2017. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az 5-ös válaszolónak teljesen igaza van. Jelez a test, az érzekszerv, hallgass rá.

Én három éve vagyok a párommal, én vagyok a nő, még akkor is imádom az illatát, amikor a munkábol hazaér. Nem a dezodort, amit használ, hanem az ő természetes illatát. Minden helyzetben. Imadok hozzábujni és beszívni.

Ha te már most nem bírod elviselni, gondold el mi lesz később. Szerintem ezt kár tovább erőltetni.

2017. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Mit tehetnél nem tudom, talán mint írták, adj neki még esélyt.

Én is jártam már így, tini koromban, hóthalálos szerelmes voltam, a lány is, Ő nem volt abszolút kövér, nagyon csinos, és tuti ápolt is, jó módban élt. Na, viszont mikor megvolt az első csók, utána átöleltem és iszonyat paprikás csirke illata volt, komolyan! Abban a pillanatban kiábrándultam, nagyon rossz volt. Persze nem mondtam el neki, meglehet mai napig nem vágja...

Ennek ellenpéldája, volt egyszer egyik barátnőmnek iszonyat lábszaga, komolyan mondom tetszett, és nem én vagyok a GyK-s láb fétises!

40+f.

2017. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

nem értem, hogy most az izzadságszaga büdös, vagy mindig? mármint az alapszagát nem bírod, amit mondjuk ölelésnél, vagy bármi ilyen helyzetben érzel szexen kívül.

ha csak az izzadság a baj, akkor szerintem is lehet adni még egy esélyt. ha pl befújja a testét parfümmel, akkor ha izzad, akkor is csak a parfümöt érzed erősebben, nem az ő szagát.

de ha annyira nem vagy oda érte, mint ahogy az írásból látszik, akkor hagyd. nem vagy rossz attól, hogy nem jön be. szerintem ilyen alapvető dologhoz, mint a szag, nem jó ötlet hozzászokni. mert most az milyen lenne már? :D

2017. dec. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentés hátha valaki hasonlóval küzd. Megváltunk egymástól nemsokkal később. Nem alakult a helyzet. Nem is bánom, jobb lett volna az első ilyen jelnél felfogni hogy hiába nagyon jó ember a testem nem őt akarja.
2018. szept. 6. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!