Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ciki ha a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ciki ha a szüleim elvisznek a reptérre?

Figyelt kérdés
Barátommal jövőhéten elutazunk és a szüleim szeretnének kivinni a reptérre. Vidéken lakunk, vonattal több óra az út, bármi történhet, ismerjük a MÁV-ot. A barátom meg teljesen kiakadt, hogy felnőtt embert miért kell furikáznia a szüleinek, mikor megy vonat is. Itt tartunk, mint az oviban, hogy ciki ha egy szülő segíteni akar?
2017. dec. 14. 10:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem ciki.


A barátodat esetleg frusztrálja, hogy nem ő tudja biztosítani az autót...


Ha nem lenne autóm, égbe ugrálnék örömömben, ha valaki segít megkönnyíteni az utamat.


Szüleimet mai napig viszem autóval, ha úgy jön ki a lépés.

2017. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

A repülőtérre mindenkit kivisz valaki - ez a világ rendje. Ha nem szülő, batár, akkor a taxi.

Aki oda tömegközlekedéssel akar menni az simán bolond.

2017. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

#10: Miért nem nőtt fel?

Aki családtagtól elfogad szívességet az nem nőtt fel talán? Szerintem meg természetes, hogy egy család segíti tagjait, ha tudja.


Inkább az nem nőtt fel, akinek ez ciki, mert megmaradt kb. 10 éves szinten, amikor gáz volt neki, hogy esetleg elémentek a suliba, és azóta sem nőtte ki ezt a frusztrációját.

2017. dec. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

16-22 év között ciki, utána már az ember felnő és nem tartja cikinek a szüleivel való viszonyt.

szerintem a srác csak azt akarja hogy végig kettesben legyetek, mindenkitől el akar szakadni.

megértem, néha apósék nálunk is levakarhatatlanok és nekem is elfogy a türelmem mellettük.

2017. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem is vitt már ki apám a reptérre, amikor haverokkal utaztunk. Egy másodpercig sem hökkent meg rajta senki, és nem cikiztek érte. Nem is ciki, engem sem zavart, teljesen normális dolog.
2017. dec. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Barátod a dedós.
2017. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt olyan, hogy hirtelen kellett utaznom, és valami kalandvágyból gondoltam kipróbálom a BKK ez irányú szolgáltatásait (igen, lúzer dolog).

Nos SOHA többet nem szambázom bőröndökkel tömegközlekedésen.

2017. dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Van az az időszak olyan 10 és 17 éves kor között, amikor bármit csinál a szülő, az ciki. Ilyenkor isten ments hogy bárhova elvigyenek kocsival, mert te nagy, független felnőtt vagy és egyedül mész. Legalább a saroktól, hogy a barátaid ne nevessenek ki.

Aztán ez általában olyan 18-20 éves kor körül, amikor a barátaiddal kinőttetek ebből a marhaságból és a szüleiddel elkezdtek egyenlő felekként tekinteni egymásra, ez elmúlik.

Most hogy külföldön élek, eszembe nem jutna visszautasítani hogy anyuék kivigyenek a reptérre. Kivisznek, kihozzák a barátomat is, bejönnek velem amíg lehet, elbúcsúzok mindhármuktól, megvárják amíg eltűnök az emberek között, és még a barátomat is hazaviszik.

Semmiben nem különbözik attól, hogy a haveroddal fuvaroztatjátok magatokat fesztiválra, vagy elviszitek a beteg nagymamát kocsival az orvoshoz. Vannak helyzetek amikor az autó a legpraktikusabb megoldás, és ilyenkor a legközelebbi elérhető jogsival és autóval rendelkező embernek örülni kell.

Persze ha mindenhova ők visznek kocsival az más tészta. Volt olyan osztálytársam aki nem lakott sokkal messzebb mint én, és még 19 évesen is minden reggel az apja hordta iskolába, pedig ő az ellenkező irányba dolgozott. Ez talán gyerekes.

De büszkeségből saját magad szivatni se túl érett dolog.

2017. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!