Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a csajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a csajom sírással zsarol? 26/f 25/l

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 13:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Na, megint egy hülye, akinek a "szeretem" kifogás arra, hogy ilyen undorító jellemhibákat elviseljen. Te tudod, további kellemes szenvedést a hisztérikád mellett.
2017. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De valami bünti kéne neki
2017. dec. 15. 18:21
 13/19 anonim ***** válasza:

Félig ide való csak de...volt egy barátnőm az életemben a főiskola alatt amikor lehetett volna élni...Egy idő után el szerettem volna hagyni . Erre a jelenetre emlékszem állunk a városba egy közleledési lámpánál sìrva zsarol de mint egy kis gyerek, megsajnáltam...akkor véletlen mondtam neki egy félre èrthetö mondatot amiből azt gondolta, hogy visszafogadtam...par évvel kesőbb csúnyán dobott megalázott.

Másik lánnyal már külön voltunk, de valami apropóval nálam akart aludni..gondtam nekem is jó neki is jó...elmentem zuhanyozni addig beletúrt a telefonomba. Másnap találkozóm volt megbeszélve egy lánnyal. Rájött felelőségre vont mintha együtt lennénk. Nyár éjszaka volt ömlött az esső ...sírás könyörgés hogy nagyon bánja amit tett . Had maradjon.Én meg már taxira is adtam pénzt neki hogy menjen haza vagy ahová akar maradt....pár hónap után visszafogadtam ..durvábban megalázott mint az első. Lényeg a sìró nőnek ne hatódjeg mert neked fog egyszer jobban fájni.

2017. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Vágd pofán, akkor lesz sírás mindeféle érdek nélkül
2017. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Bünti?Te most viccelsz?Az ilyen nőnek az a bünti a leszarod hogy mit szeretne vagy pedig kidobod .Akkor lehet hogy észbekap jobb esetben felismeri hogy nem természetes ahogy viselkedett veled rosszabb esetben hisztivel zsarol amig vissza nem fogadod.
2017. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért elég gáz hogy 25 évesen ilyen hisztit levág csak hogy az legyen amit ő akar. Lehet hogy most szereted de ezt egy idő után megfogod unni. Nem kéne hagynod magad. Te hordod a nadrágot vagy ő? Aztán egész életében ilyen lesz így neveli majd a gyereket is aztán szépen papucs pasi leszel.
2017. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele :D jártam egy színművész leányzóval, olyan természetességgel sírta el magát bármikor fél pillanat alatt, mint ahogy én csettintettem egyet.


Olyan, mint a csecsemő. Ha látja, hogy nem ér el semmit, még kétszer megpróbálja, aztán nem csinálja.

2017. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ahányszor elkezd sîrni menj le a kocsmába..részegen vagy te is fogsz vagy le....od
2017. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Zsarolásnak nem szabad engedni - mindegy milyen téma, és milyen eszköz - mert annak soha nem lesz vége.
2017. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!