Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyatosan lusta a barátom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan lusta a barátom! Ez jellemző manapság?

Figyelt kérdés
Párom 25 éves, munka mellett rengeteg szabadidővel, sok-sok szabadnappal. 12 órát dolgozik nappal ,utána másnap tizenkettőt éjszaka, ez után 2 nap szünet jön. Az a helyzet, hogy ezt a 2 szabadnapot szinte kivétel nélkül végigfekszi. Én is dolgozom iskola mellett, sokszor nulla szabadidőm van, mégis jó lenne nem egész álló nap az ágyban feküdni és filmezni, nem nagyon bírom ezt elviselni. Már beszéltem vele erről, de ő azt mondta, hogy ilyen ( pedig mikor megismertem, nagyon szeretett eljárni, jobban, mint én! ) és nem fog változni senki kedvéért. Elhiszem, hogy éjszakás után elfárad, én is csináltam, de sosem feküdtem 2 napot utána, szerintem ez hatalmas luxus! De egyébként aggódom is érte valamilyen szinten, rengeteget alszik, de nem megy el semmilyen kivizsgálásra. Más barátja is ilyen makacs és lusta? 25 évesen úgy él, mint egy öregapó.
2017. dec. 16. 19:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Ezzel a beosztásal 12 óra mellett szerintem ne csodálkozz nagyon. Nem lusta, hanem nem bírja hosszú távon, csak így. Meg kéne békélned vagy neki más munkát keresni. Mit csinál pontosan?

31/f

2017. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem, de ez emberfüggő. Az én párom nem tudná csak pihenéssel tölteni az időt. Akkor a ház körül csinál valami hasznosat, ha van ideje. De ez emberfüggő.
2017. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Hahaha. 12 órás műszakoktól én meg is döglenék egy héten belül.
2017. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Te választottad, nem?
2017. dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretném leírni, mit dolgozik, de szerintem azért elég pihenést biztosítanak neki, én nyáron hasonló munkakörben 12 órát dolgoztam, utána 12 szünet és majd ismét 12 óra és így tovább, egy hónapon keresztül, és mégis élek... az összes barátunk/ismerősünk másodmunkát vállalt a 2 napos szünetre...
2017. dec. 16. 19:42
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Másodmunkát a két napos szünetekre? Kamu a kérdés, nem érdemes rá válaszolni.
2017. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2017. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
:D tudod, nálunk vidéken van olyan, hogy alkalmi munka ;)
2017. dec. 16. 19:47
 9/19 anonim ***** válasza:
11%
#8: Anyád pitsáját van. Dolgozhatsz a saját kertedben alkalmanként.
2017. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Minek jössz ide??? Képzeld, hogy vannak vállalkozások nálunk, autós sulik, akik különböző részmunkaidős pozíciókban alkalmazzák párom kollégáit, mert passzol az eredeti munkájukhoz ez a dolog. Nem értem, minek jöttél ide ocsmánykodni, ha gőzöd sincs semmiről.
2017. dec. 16. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!