Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemet zavarja, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet zavarja, hogy van pénzem?

Figyelt kérdés

Tegnap idegesen felhívott munkában, sokáig el se akarta mondani, mi baja, majd kibökte, az a problémája, hogy dolgozom, és pénzt keresek.

Szombat neki is munkanap, nem az volt, hogy nem vagyok otthon vele, vagy valami.

Korábban ilyen dilije sose volt. Évek óta dolgozom, nem volt olyan időszak, hogy ne tettem volna, egy időben még kettőnket is én tartottam el.


Erre tegnap kibökte, hogy az a baja, hogy nekem is van keresetem, és így költhetek magamra, ő ezt megtiltaná.

Jóval többet keres nálam, nem számoltatja el senki.

Eddig engem sem számoltatott el, de most kezdte, hogy mennyi pénzben vagyok, amit költhetnénk rá is, igazságtalan, adhatnám inkább neki a fizetésem.


Nem vagyok az a költekezős típus, egész hónapban olyan 10 ezret költöttem, ami nem élelmiszer, hanem ruha vagy kozmetikum, de egyébként sem szoktam többet.


Mit lehetne tenni vele?


2017. dec. 17. 13:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azóta nem beszéltünk a dologról, úgy kezeli, mintha ez el sem hangzott volna....
2017. dec. 17. 13:03
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Ez nagyon gáz. Sürgősen meg kell beszélned vele, hogy te egy önálló emberi lény vagy saját vágyakkal, tervekkel. Ha szeret, így szeret. Te azért dolgozol hogy legyen önálló kereseted. Nyilván osztoztok a költségekben, de a fennmaradó részről te rendelkezel és ez így is marad. Semmilyen okból nem adnád fel az önállóságodat és nem hagynád senkinek hogy elszámoltasson, ahogyan te sem teszed ez meg vele. Ha ezt nem érti...én átgondolnám ezt a kapcsolatot...
2017. dec. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

nincs ötletem.

simán idióta.... attól lenne jól, ha megtilthatna valamit?

és ez annyira erős roham, hogy azonnal fel is hív?

2017. dec. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Valas a megoldas.
2017. dec. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Irányításmániás, anyagias és rohadt önző a férjed. Kétszer is meggondolnám a helyedben, hogy vele akarod-e leélni az életed...
2017. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
NEHOGY SZÜLJ NEKI!!!!!! KI LESZEL SZOLGÁLTATVA, INKÁBB MENEKÜLJ!!!!
2017. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Semmit. El kell hagyni de nagyon gyorsan!!! Amit te keresel az a te pénzed és kész. Lehet belőle költeni közös programra havi párszor, de ilyet még nem b-sztam, hogy minden pénzedet neki kell adni és semmit nem vehetsz magadnak... Nagyon nagyon rosszul ismerted meg a párodat. Kérlek szépen, hogy menekülj mert ez nem fog változni. Eszedbe ne jusson akár egy forintot is rá költeni.
2017. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

Vannak olyan férfiak, akik irányítani akarnak, azt szeretnék, hogy ők legyen az urak a háznál, és rosszul érzik magukat, kevésbé férfinak, ha a nő többet keres.

Ők az "igazi, nagybetűs FÉRFIAK", és én aki pont letojom mennyit keres, és csináljon amit akar a normál kereteken belül, amíg van ideje együtt tölteni, én nem vagyok férfi :DD

2017. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Juj egy nagyon gáz, nem is értem hogy gondolta. Bele ne menj ilyenbe, hogy neki adod a kereseted, meg abba se, hogy ne dolgozz!

Mióta ismered, mióta vagytok házasok? Másban nem próbál meg irányítani? Nem vettél észre hatalomvágyat a viselkedésében?

Ez az a pont, hogy át kell értékelned a kapcsolatotok, és azt, hogy mennyire is ismered őt valójában. Mert ez a megnyilvánulása nem véletlen, és kicsit sem normális, nagy bajok lesznek ott még. És gyereket semmiképp ne vállalj vele, mert kiszolgáltatottabb helyzetbe kerülsz, amit ő nagyon csúnyán ki fog használni.

2017. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Kezdjük ott, hogy önálló, felnőtt nő vagy! A fizetésed (amiért TE dolgoztál meg) az a tiéd! Neki ahhoz semmi köze! Az, hogy dolgozol természetes, és legalább így nem vághatja a fejedhez hogy ő tart el. (Ez gyakori ilyen esetekben). Hogy mit lehet tenni? Elsősorban ne hagyd hogy irányítson! Ha nagyon elviselhetetlen, akkor pedig hagyd ott! Nem hiszem, hogy szükséged van egy hisztérikus férfire!
2017. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!