Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemet zavarja, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet zavarja, hogy van pénzem?

Figyelt kérdés

Tegnap idegesen felhívott munkában, sokáig el se akarta mondani, mi baja, majd kibökte, az a problémája, hogy dolgozom, és pénzt keresek.

Szombat neki is munkanap, nem az volt, hogy nem vagyok otthon vele, vagy valami.

Korábban ilyen dilije sose volt. Évek óta dolgozom, nem volt olyan időszak, hogy ne tettem volna, egy időben még kettőnket is én tartottam el.


Erre tegnap kibökte, hogy az a baja, hogy nekem is van keresetem, és így költhetek magamra, ő ezt megtiltaná.

Jóval többet keres nálam, nem számoltatja el senki.

Eddig engem sem számoltatott el, de most kezdte, hogy mennyi pénzben vagyok, amit költhetnénk rá is, igazságtalan, adhatnám inkább neki a fizetésem.


Nem vagyok az a költekezős típus, egész hónapban olyan 10 ezret költöttem, ami nem élelmiszer, hanem ruha vagy kozmetikum, de egyébként sem szoktam többet.


Mit lehetne tenni vele?


2017. dec. 17. 13:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%
Gratulálok a férjedhez:)
2017. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet tenni vele?

Pl. elhagyni.

Mit fog tenni, ha gyereketek lesz? Egy fillér nélkül hagy majd, aztán kuncsoroghatsz. Ne!!! szülj neki gyereket.

Ez egy here.

2017. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"adhatnám inkább neki a fizetésem."


Hát én adnám.

Csak nem a pénzem neki, hanem a válókeresetet a bíróságra.

2017. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Metionin ***** válasza:
100%

Mi az hogy megtiltaná meg add neki a fizetésed hogy azt is magára költse? LOL kondenzcsíkot húznék úgy hagynám ott.


Amúgy ha eddig nem volt problémája és csak most kezdte el, nem lehet hogy valaki telebeszélte a fejét? Valami alfahím-férj kolléga vagy haver akik elmesélték neki hogy ők így tesznek és hogy ez a jó?

A férjedet ez nem mentené fel nyilván de érdekes hogy eddig nem jött elő ezzel.

2017. dec. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
És ennek az égegyadta világon semmi jele soha nem volt? Előtte mindent megadott, büszke volt rád, támogatott?
2017. dec. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!