Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak, hogy ne terhelj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, hogy ne terheljen ill ne azert keressen?

Figyelt kérdés

Még csak alakul a kapcsolatunk, szoval kezdeti.


A problemam, hogy képes egy hetig, vagy kettoig sem jelentkezni, mert dolgozik, elvan, de amikor hetvegen megy a szulok/nagyszülők tarsasagba mindig megtalál, irogat, hivogat,gondolom unatkozik es azt taglalja ami őt ott korulveszi a nagyi ilyen beteg, anyuja hogy epul a mutetbol, stb nem vagyok egy faember, empatikusan hallgatom, neha meg is kerdezem hogy vannak, de szoval errol szoljon ha kontaktolunk??


Jeleztem neki hogy engem zavar hogy egy hetre is csak ugy eltunik aztán mintha mi sem tortent volna ir meg hiv. Kerdeztem egesz heten miert nem?(beszamolni az öregekről..)


Erre mit kapok? Leoltas, hogy en ra vagyok feszulve a temara, idegbeteg vagyok, mit kérem őt szamon, dolgozott es ennyi, es visszadobja a labdat hogy en is el szoktam tunni (mert pl nem volt netem vagy akarmi..)ahelyett, hogy meg lehett volna vele beszelni.

Mondtam hogy nem vagyok idegbeteg, de vartam vartam es gondoltam akkor megkerdezem hogyhogy eltunt. Szoval szerinte ilyet kerdeznem sem kene, görcsöljek rajta magamban, tole ilyet ne kerdezzek mi volt vele, mert neki az szamonkeres.


Most ott tartunk, hogy megint a szuleinel van es terhel a nyavajaikkal..most erre mit reagaljak? Hogy hagyjon már békén nem az anyja meg nagyanja erdekel, nem veluk akarok jarni, vagy barmi es ne olyankor vegyen már csak elo amikor ilyen apolo teruleten van? Vagy hogy beszeljek ilyenrol ezek utan?.


2017. dec. 17. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra esetleg még nem gondoltál, hogy az egész kapcsolatnak semmi értelme?

Szedd már össze magadat és keress valami normális embert.

2017. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ebben a helyzetben,hogy csak akkor keresett mikor "unatkozott". Akkor is csak róla volt szó aztán nem jelentkezett 1-2 hétig. Jött egy olyan alkalom, hogy találkozzunk mert ő egyedül lesz na akkor telt be a pohár és közöltem vele, hogy nem érek rá úgy ahogy ő sem mikor nekem kellene a társasága. Azóta sem beszélünk. Ez már 5 éve.
2017. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt kár erőltetni.
2017. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne vedd fel ha hiv, tiltsd le.... mi a franc ez?
2017. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Napi szintű kommunikáció szóban vagy írásban.

Lehetséges egy másik lány az akivel megoldja.

Lelki szemetesnek használ.

Valahogyan nem érzem az építő szándékot a mukiban.


F.

2017. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne válaszolj neki, sőt, én el sem olvasnám a sok baromságot amit ír.

Keress értelmes embert.

2017. dec. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hétfő van még csak, es tá dáá, megint eltűnt..aztan pentek szombaton jönne a nagyszülős sztorikkal. Komolyan hetvegen kikapcsolom a telefont az tuti.
2017. dec. 18. 21:34
 8/8 A kérdező kommentje:

O az pont karacsony..

Sebaj muhahaha , akkor sem fogja ezt eljatszani velem mégegyszer.


Sok pasi meg nem erti miert dobta a nő. Tessék itt a pelda.

Most már sokat le kell tennie, ha akar valamit.

2017. dec. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!