Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak utálatos barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak utálatos barát esetėn?

Figyelt kérdés
Van páromnak egy barátja akit ėn jogosan utálok.Tudom,hogy a párom eldönti kivel barátkozik ő ėlete de ha megakarok a párom mellett maradni el kell viselnem a baratját egy lėgtėrben.Olyan vagyok akinek kiül az arcara ha valakit nem szívlel ezt a tulajdonságomat akarom kordàban tartani a párom miatt.Nem akarom,hogy egy szemėly miatt vėget ėrjen a kapcsolatunk de elkerülhetetlen,hogy egy lėgtėrbe kerüljek az illetővel.Nem akarok balhėzni az a fontos,hogy a párom boldog legyen.De nem tudom,hogy viselkedjek a barátjával ha ėn nekem nem tartozik a szimpatikusok közzė sőt egyenesen utálom.Hogyan viseljedjek?😕
2017. dec. 16. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Miért utálod ennyire? Mit csinált?


Próbálj meg normálisan viselkedni, ha valóban olyan a barát amilyennek gondolod (mennyi ideje ismered?), akkor a barátodnak is fel fog tűnni.

2017. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Gyerekként elfogadható, ha nem tudsz uralkodni magadon. Felnőttként szánalmas.


So here is the advice: grow up

2017. dec. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg annyi a megoldás, hogy ERŐT VESZEL MAGADON. Nem kell jópofizni, de ha megy a közös társalgás, akkor normálisan reagálni a másik mondandójára (már ha van rá reakciód).


Miért utálod? Nem szimpatikus? Esetleg megpróbálhatnád kicsit megismerni, hátha csak unszimpatikusnak látszik, de amúgy jó fej.

2017. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Madarat tolláról,... ha a srác ilyen, akkor megnyugodhatsz mert párod is ilyen. Bár nem tudom mi bajod a sráccal, ezt azért jó lenne, ha leírnád.
2017. dec. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

És mégis MI az utálatod oka?


Mert engem pl. azért rühelltek az exem barátai, mert - velük ellentétben - visszahúzódóbb voltam, és inkább megfigyelő, mint nagydumás.


Végül szakítottunk, ezmiatt is. Sokkal jobban jártam így :)

2017. dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!