Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban hogyan kezeljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban hogyan kezeljem ezt apro eü gondot?

Figyelt kérdés

Aranyerem van, könnyen elcsapom a gyomrom ès bárhol el tudok menni 2es programra.

Nincs senkim de ha lenne!

Legnagyobb gond nem tudom papìrral 100%osan tisztára törölni. Bidét vagy zuhanyt kellene, hogy használjak. Ezt egy friss kapcsolatban első ott" alváskor " hogy oldjam meg?

Na szegèny embert az ág is húzza, ha izgulok az a gyomromon jön ki. És akkor menni kell. Az a gondom még, hogy lányoknál vagy ha szüleivel él egy lány kéne mennem wc, de bármennyire is gondosan rendet teszek magam után, főleg panelban szégyellek menni mert ...büdi lesz. ... vagy nem is tudom de kellemetlen. Jó tanácsa van valakinek?



2017. dec. 17. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Aranyér -> orvos

Izgulás -> pszichológus

Büdös -> illatosító (nemár, hogy nincs valami illatosító olyan WC-ben, ahol beszorulhat a szag)

2017. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Voltam prochtológusnál, ìrt krémet kúpot javìt a helyzeten de nem gyógyìtható a dolog.

A rendrakásba természetesen az illatosìtás is benne van de akkor is kellemetlen

2017. dec. 17. 17:29
 3/12 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

1. Azért más is büdöset szarik, nem csak te, szóval olyanokat, hogy kellemetlen, mert büdös, ne is beszélje be magadnak.

2. nedves törlővel próbáltad már? Mennyire tudod magad azzal rendbe tenni?

2017. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nedves seggtörlő, például a DM saját márkása, vagy Lidl kamillás,stb.,...
2017. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából ez nedves törlő jó csak pasikènt nem tudom kistáskába tenni mint a csajok. Tudom hogy más is büdöset....
2017. dec. 17. 17:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a krém, kúp nem oldja meg, akkor műtét kell, azzal tökéletesen gyógyítható a probléma. Lehet, hogy másik orvost kellene keresned. Így 1 problémát kihúzhatsz a listádról.
2017. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták csak végsö esetben szabad műtetni.
2017. dec. 17. 18:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Hordj magaddal hátizsákot akkor, az tök sok férfinél van, nem feltűnő.
2017. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És mi lenne az a végső eset? Amikor már teljesen kifordul minden?

Akkor kell a műtét, ha a mindennapi életben problémát okoz. Ez pedig erre a helyzetre ráillik. Egyébként ez egy apró beavatkozás, altatni se kell. Reggel bemész a kórházba, délután mehetsz haza.

2017. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9es! Leszögezem nekem is mondták. Mivel egy záróizomba vágnak bele ezért lehet széklet tartási gond is. Nekem ezt mondták. Kúp kenőcs melett nincs más gondom csak az itt említett ebből gondolom, hogy nem lehet olyan súlyos. Javasolták a meleg ülőfürdőt,úszást,detralexet,sok gyümölcsöt rostot, kevés alkoholt az is csak sört. a párnát vagy mit pl nem is javasolta az súlyosabb eseteknek kell.
2017. dec. 17. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!