Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez miért akkora probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez miért akkora probléma hogy barátaimmal akarok lenni?

Figyelt kérdés
én 22 éve vagyok,a barátnőm 17,2 hónap múlva lesz 18.Az szerette volna hogy péntektől vasárnapig náluk legyek,de a legjobb barátom hívott hogy pénteken este autós össze röffenés,autókat kicsit járatjuk,egy kis gyorsulás stb.Ezen a barátnőm nagyon kiakadt,pedig a legjobb barátomnak is van barátnője,csak mivel velünk egykorú meg elég féltékeny ritkán engedi el.Most meg itt van egy alkalom,és ezt nem érti meg a barátnőm.Mondta hogy meglepetéssel készült,meg ez neki rosszul esik,szóval nagyon hisztis hangnembe beszélt velem.Én teljesen szépen mondtam neki hogy pénteken a barátaimmal leszek,mert ilyen össze röffenés már régen volt,de lehet ha bunkó stílusba mondtam volna neki,jobban felfogná.
2017. dec. 18. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Seggarc vagy, háttal előrefelé. Na?
2017. dec. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

22 évesen, ha neked ez a jópoén, hogy gyorsultok, okés. Csak senkit ne öljetek meg, mert az ilyen hülyegyerekek heccből gyorsulgatnakból szokott a sok halálos baleset lenni.


Egyébként megértem, mert meglepne, erre te inkább kocsikázol, naaagy felnőtt kisfiú :D Szánalmas.

2017. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!