Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen hisztis a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen hisztis a barátnőm amikor megvan neki?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem miért van az, ha megjön neki 5 napig ordibál, sértődékeny, féltékenykedik.Más nőkön például a kolléganőimön nem látom mikor van meg nekik mert normálisan civilizált ember módjára tudnak viseselkedni az év minden napján.Exeimnek mindig amikor megjött vettek be egy fájdalomcsillapítót és utána folytatódott az élet, viszont a jelenlegi párom csak veszekedni szokott a ciklusa alatt.Miért van ez?
2017. dec. 19. 12:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%

Mert egyik nő se egyforma, próbáld ilyenkor egy kicsit rokonszenvesebben fogadni őt, legyél vele visszafogott, vidítsd fel ^^ Akkor kevésbé lesz feszült, ideges. Nálam legalább is így volt.

L/21

2017. dec. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkin másképp jönnek ki/csapódnak le az ilyenkor beállt hormonváltozás hatásai. Ha ezt nem vagy képes felfogni, akkor minek neked barátnő? Ne mondj semmit, ne adj tanácsot neki, csak öleld át, légy ott/jelen! Épp elég nehéz neki ezekben a napokban. A görcsoldó gyógyszex mehet, de csak, ha ő is szeretné.
2017. dec. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%

Minden nőnél más és más.

Én pl elég ingerlékeny vagyok, nem is igazán a vérzés miatt, hanem mert azon a héten végig hasmenésem van, ami nem túl szívderítő állapot, elegem lesz mindenből. Emellett bőgök mindenen (legutóbb pl nem nyílt ki az autó ajtaja, majdnem elpityeredtem, hogy engem utál a kocsi és nem akarja hogy vele menjek.....)

Munkában összekaparom magam, és igyekszem jó pofát erőltetni magamra, szerintem a kollégáim nekem is azt hiszik, hogy normálisan tűröm a dolgot :D

Ültesd le (mikor épp nincs meg neki!!!!) és beszéld meg vele, hogy téged ez bánt, kérdezd meg, mit tehetnél hogy ne érezze rosszul magát, kérd meg hogy figyeljen oda, stb.

Az én párom legalábbis ezt tette, azóta mindig különösebb atrocitás nélkül vészeljük át a pokol hetét.

2017. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%
Ja, és még annyit, hogy nekem pl a fájdalomcsillapító konkrétan semmit se csinál, csak a Cataflamnak érzem bármi hatását, pontosabban hogy a gyomrom is görcsöl az alhasam mellett :D A többi meg kb mintha cukorkát vennék be... Úgyhogy nem mindenkinek megoldás a bogyó. (Meg nem is mindenki szeretné az ideje negyedében tömni magát valami gyógyszerrel)
2017. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
89%

Mind máshogy èlik meg. Volt olyan exem aki csak fáradèkonyabb (ès nem túl kellemes illatú) volt, de olyan is aki 5 napig megmozdulni sem hajlandó, ki is rúgják egy idő után mindenhonnan.


Rokonaim ingerlèkenyebbek (amúgy is azok, sajnos), ès takarìtómánia/szentimentális rohamuk van (mindenhol gyertya)

2017. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
34%
Én nem tartom egészségesnek, hogy ennyire megviseli a barátnődet a menzesz. Az oké, hogy egy kicsit nyűgösebb az ember lánya, kicsit jobban húz az ágy, mint egyébként, de ez a sárkány üzemmód nagyon nem jó. Sportol valamit a barátnőd rendszeresen? Ha nem, akkor kezdjen el valamit. Aki rendszeresen sportol, az általában könnyebben átvészeli a nehéz napokat. Érdemes lenne egy kivizsgálást is megejteni, mert lehet, hogy valami hormonzavar áll a háttérben. Ha nagyon erős fájdalmai vannak, és nem múlik el a fájdalomcsillapítótól, akkor nem szabad elbagatellizálni, mert súlyos betegség (endometrózis) is lehet a kiváltó ok. Jól érzed, hogy nem normális ez így. A barátnődnek sem lehet népünnepély. Járjatok utána, hogyan lehet kezelni a problémát.
2017. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
35%
Szed fogamzásgátlót?
2017. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
31%
Nem helyes, hogy ez van. Elfogadom, hogy van akit jobban megvisel, de neki is alkalmazkodni kell a helyzethez, nem csak neked...
2017. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
75%

Valamilyen szinten minden nőt megvisel ez.

Nálunk is voltak erős érzelmi hullámzások ezekben a napokban.

Minden kis vacakságon meg tudott hatódni, ugyanakkor alig várta hogy lehessen veszekedni, sokszor rendesen kérte hogy adjak már valami okot amiért jól összeveszhet velem.

(Persze én azért sem adtam meg neki ilyenkor azt az örömöt, még tovább feszítve ezzel a húrt)


Ilyenkor szokott az ember fia elmenni pár napra horgászni, motorozni stb.

Ha nem segít az ölelés, a jó szó, a törődés, sőt csak szarabb vagyok ezektől, akkor inkább eltűnök aztán tombolja ki magát azzal aki hajlandó üvöltözni vele...

2017. dec. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%
Ez nálunk is előfordul, hogy veszekszik, pici hiszti. De igyekszem toleráns lenni és nem kiakadni meg stb.. bár nálam volt 1x olyan mikor idegesítő menszeszes csajnak hívtam egy vita közben. Persze azóta azt megbeszéltük, bocsánatot kértem tőle. Egyébként ha vesz be gyógyszert az nem feltétlen használ. Itt se használ bármennyire akarja. Vannak ilyen melegítő párnák amit beraksz kicsit a mikróba becsavarod törölközőbe és ráteszed a hasára.. lehet, hogy az jót tesz neki.
2017. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!