Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Ti milyen kérdésekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti milyen kérdésekben szerettek döntést hozni egy párkapcsolatban? Mely dolgokban szerettek inkább irányítani?

Figyelt kérdés
2017. dec. 21. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyénenként változó. Én jobban kezelem a pénzügyeket, ezért én ezt szeretem kézben tartani. Ha páromon múlna, nem sokat tudnánk félretenni. De ez sem azt jelenti, hogy semmi beleszólása nincs, megbeszéljük minden hónapban a kiadásokat, hogy mennyit költő pénzre van szükségünk...stb. Nagyobb kiadásokról pedig mindketten beszélünk a másikkal, nem sumákolunk.

Szóval ez is igazából közös megbeszélés, nem diktatúra :)

A többi területen még inkább közös a döntés. Neki fontosabb az ingatlan, több elvárása van, így azt általában rábízom, csak ritkán szólok bele. A programokat felváltva találjuk ki, mindketten inkább a másik érdekeit nézzük, így egymásnak tervezzük őket. Baráti társasága mindkettőnknek van, nem szólunk bele, maximum ha valakivel nem jövünk ki, akkor olyankor egymás nélkül megyünk, mivel nem vagyunk összenőve. Hobbijaink is vannak, ebben is inkább motiváljuk a másikat.

Belegondolva, meg így leírva nálunk nincs olyan, hogy az egyikünk irányít, a másik behódol. Sokkal inkább függ az aktuális hangulatunktól, hogy mikor ki dönt.

2017. dec. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Közös szabadidős programok 😅😂

N23

2017. dec. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom nálunk ez az "irányítás" dolog soha nem volt semmilyen téren csak az egyikőnk kezében. Pénzügyeit mindenki saját maga kezeli, ha valami közös kiadás van, azt megbeszéljük. Soha nem szólnék bele a pénzügyeibe, felnőtt ember, ha el akarja szórni akkor tegye azt. Közös programokat felváltva szervezünk, akinek éppen van valami ötlete az "irányít". Szexuális téren akinek éppen több energiája van. A ház felújítás meg berendezés is úgy történt, hogy akinek az a bizonyos helység fontosabb, vagy többet használja, az döntötte el, milyen legyen. A háló meg fürdő meg közösen.

Szóval csak kifejezetten egyedül irányítani semmilyen téren nem szeretek. Ha van egy jó ötletem vagy egy elképzelésem, akkor abban nyilván én szeretek irányítani, de ezt ugyan úgy párom is megteheti.

2017. dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Konyha általában, de néha azt is átadom, szabadidős tevékenységek tervezése, szervezése
2018. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!