Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exbarátnöje sokkal szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnöje sokkal szebb nálam?

Figyelt kérdés

A párom és a volt barátnöje jóban maradtak, néha beszélnek. Ez igazából nem zavar, tudom, hogy nem fogják újrakezdeni.

Viszont a lány nagyon szép, és nem tudok normálisan viselkedni, ha látom, vagy róla van szó.

Nálam igazából nem nehéz szebbnek lenni, de egész életemben mindössze három olyan lánnyal találkoztam, akiktöl nö létemre nem tudom levenni a szemem. Az egyikük egy barátnöm, a másik a sógornöm.

Ez a lány viszont tényleg hihetetlen szép. Az arca, haja, alakja, úgy minden.

Már amikor feltünt neki, hogy nézem, már majdnem még mondtam, hogy "Ne haragudj, de elképesztöen szép vagy"

Ne valami insta Barbie-t képzeljetek el, egyedül a haja festett (fekete, fenékig érö), sminkelni sem szokott.

Nem vagyok bi, nem érdekelnek a lányok, csak a szép ember és úgy általában. Öt pl többször le is rajzoltam.


Állandó kisebbségi komplexusom van a gondolattól, hogy a párom egy ilyen lánnyal volt együtt.


(Kicsit Angelia Jolie-ra hasonlít, csak valamivel kislányosabbak, babásabbak a vonásai)


2017. dec. 26. 00:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

Ha valaki jóban van az exével, akkor van egy olyan rossz hírem számodra,hogy nem zárta le a dolgot teljesen. A kapcsolat lezárásának a feltétele,hogy nem tartjuk az exszel a kapcsolatot.

Mi előnye származik valakinek az ex-szel való kapcsolattartásból? Ez komolyan érdekel.

2017. dec. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%

Akárki írt ide mind le lett pontozva. Szúrja torkon az exét vagy mit legyen, hogy ne érezd magad csúnyának? Francnak jössz össze bárkivel is, ha idiótán állsz önmagadhoz? Főleg olyannal minek jössz össze akinél felerősödnek benned a gondjaid?

Megérteném, ha azon tornáznál, hogy te vagy a 40. punci a srác életében, mert megdugott már mindenkit. De ennek a kérdésnek csak hozzád van köze, te érzed magad csúnyának. Fogadd el magad, menj dokihoz vagy alakítsd úgy a kapcsolataidat, hogy ne érezd magad rosszabbnak az elődöknél.

2017. dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Állandó kisebbségi komplexusom van a gondolattól, hogy a párom egy ilyen lánnyal volt együtt. " sose legyen. Az csak egy dolog, hogy valaki külsőleg jól el van eresztve.


Nekem is volt olyan barátnőm, aki külsejét illetően messze átlagon felüli volt, az a típus, aki után megfordulnak az utcán, kapja az ajánlatokat, stb. Mindenkitől azt hallottam, hogy milyen jó nekem, milyen szerencsés vagyok, és így tovább.

Csak éppen a csaj egy energiavámpír drámakirálynőnek bizonyult. Meg volt róla győződve, hogy ő a világ közepe, mindenki őt utánozza, és ha nem volt valami balhé az életében, akkor kreált egyet (pl. azt adta ki az agya, hogy az előtte lévő barátnőm azért festette be a haját, hogy rá hasonlítson, meg ilyenek).

Mikor szakítottam vele, megkönnyebbültem. És utána beleszerettem egy kedves, visszafogott, intelligens lányba, aki nem modellalkat, nem egy Angelina Jolie-klón, viszont hihetetlenül elbűvölő. És meglepődve tapasztaltam, hogy mennyivel jobb egy kapcsolat, amely feltölt energiával, nem pedig elszívja azt. Amikor egy pillantásával elringat és megnyugtat, nem pedig az agyadra mászik. Amikor harmóniát érzel, nem pedig frusztrációt.

2017. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Még mindig a barátnője vagy? :D
2018. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!