Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek egy ilyen feleségg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy ilyen feleséggel? Van hasonló személyiségű feleség rajta kívül egyáltalán?

Figyelt kérdés

Feleségem az életben előforduló minden problémáért engem okol. Úgy érzi, mindennel bántom, nem értékelem. A legegyszerűbb dolgokért is. Kb úgy érzem magam, ha van rajtam sapka az a baj, ha nincs akkor meg az. Nagyon sokat dolgozom, sokszor hajnalokig. Anyagilag nincs semmi probléma. Fizetésünkben kb 10x-es különbség van. Soha nem kértem, hogy szálljon be a rezsibe, a hiteltörlesztésekbe, vagy egyáltalán bármibe. Eleinte megvettem neki mindent, most már nem. Ő nem főz, nem mos, nem takarít, mert akkor "cselédnek" érzi magát. Szerinte mindent közösen kell. Ezzel az a probléma, hogy amíg én elviszem műszakira a kocsit, vagy elmegyek bevásárolni, vagy intézek bármit, ő ezt semminek nézi, mintha alap lenne, s közben csak annyit lát, hogy szombaton délután pihenek (azt már nem veszi észre, azért mert előzőnap hajnali 4ig dolgoztam), csak a pihenést veszi észre, tehát nem csinálok semmit, a sült galamb meg csak az ölembe hullik, új ház, mindennapos rendelgetés, stb.. Ha próbálok beszélni vele erről, akkor őt "cseszegetem". Mostanában nem viszem már sehova, mert mindenből csak a probléma van, veszekedést provokál vmi önbizalom tördeléssel, majd engem vádol hogy azért viszem akárhova, hogy bántsam. Ha bármit elérsz vagy leteszel az asztalra, próbálja lerombolni az önbecsülésed, pl: veszel vagy építesz 1 házat, s ha igényelsz hitelt rá, akkor azt mondogatja az nem a tiéd, az a banké, sz*r mert messze van, vagy túl közel akkor az a baj). A szomszédé jobb, stb... Burkoltan vagy kimondva de mindennek ez a vége. Ha megajándékozod vmivel, vagy elviszed vhova, akkor "de jó a józsiéknak, ők rómában szilvesztereznek", amit te adsz hát az nyilván kevesebb, rosszabb.. Már ott tartok nem szólok hozzá, mert mindent támadásnak vesz, de ilyenkor meg ez baj, "ennyire nem értékelem", persze te vagy a hibás. Ha meg elakarod hagyni, akkor "úgy látja neki van igaza, mert nem szeretted, hisz elakarod hagyni". Sokszor úgy látom hazudik, vagy vmi alternatív valóságban él. Egyébként egyedül még egy villanyszámlát sem képes befizetni, nem a pénz miatt,hanem azt se tudja hogy kell, s ez is a te hibád... Ha havonta 1x orbitális veszekedés után mos, akkor nem tereget ki, otthagyja, hogy majd azt már én, hisz közösen... Ha 1x vmit megcsinál, akkor nem érti, hogy nem havi 1x porszívózunk, ilyenkor ugye én őt "baszog*tom". Trehány férfi vagyok, de mikor már azt érzem, hogy büdösödik a mosogató, akkor észreveszem, s elmosom. Ő pedig azt nézi, mikor mit csinálok, csak közben a "jót" nem veszi észre. Próbáltam megoldást keresni, s nárcisztikus személyiségzavaros emberekre jellemző vonásokat vettem észre.

[link] Hogy lehet egy ilyen embernek megmondani, vagy felfedeztetni vele a való világot? Nem jár alapból sofőr, munkás, komornyik, milliós fizetés, jómód alanyi jogon?



#betegség #házasság #nárcisztikus feleség
2017. dec. 26. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
22%

pedig ilyenek.

habitustól függően 2-3 havonta úgy le kell szidni őket,hogy bőgjenek,meg csapkodjanak mint egy gyerek.

igényük a veszekedés.

felpezsdül tőle a vérük.

és ha elveszítik akkor méginkább.

aznap minden baja lesz,de másnap ragyogni fog a lakás és mélytorokkal fog furulyázni ha csak úgy előkapod sliccből.

ilyen az összes.

2017. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
14%

jellemző, hogy miután megvan a házasság, már csesztet, mert már csak nyerni tud. Vagy többet törődsz vele, veszel neki mindenfélét, vagy elváltok, és viszi a vagyon felét. Ez a házasság lényege, amellett hogy 1 napra a nő van a középpontban, és kiélheti kicsit a belenevelt hercegnőt... A házasság csak a nőnek előny, férfinak kb orosz rulett.


És még csodálkoznak, hogy miért nem akarnak házasodni a férfiak... hát ezért.

2017. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:
ezért jó házassági szerződés, vagyis nekem nincs, de biztos vagyok benne, hogy nem visz innen semmit, hisz még az illetékeit is én fizetem, házasság előttről szerzett vagyonnal jöttem ráadásul. Nagy hitelt vettem fel a házra, pont azért ha kellene neki a fele, akkor ugye hitelnek a fele is, azzal meg kb elkapálta magát 1 életre. szóval a fele az a hitelnek a fele is. Egyébként mikor mondtam neki hogy házassági szerződés, először minden voltam csak nem ember, de végül azt mondta oké. innentől nem firtattam, mert bármikor lehet írni, de mindig azt mondja neki nem kell semmi. Kíváncsi leszek...
2017. dec. 26. 23:19
 24/64 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán, hogyan jöttetek össze? Akkor még nem volt ennek semmi jele? Mert nagyon úgy tűnik, hogy fogott magának egy palimadarat, rádásul meg elégedetlen is azzal ami van.
2017. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
Kukázd a luvnyát amíg van rá lehetőség
2017. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:

Kibatnám, mint macskát 9 életével együtt...fatom tartana egy hárpiát...brrr.

Anyagiakból meg kitúrni trükkökkel s kész...ennél még a szerzetesi élet is emberibb...

2017. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden házasság ilyen. Csak ott fordul elő, ahol az egyik fèl retardált. Hogy, ebben az esetben ki az, keverjètek ki. Mi a jó Istennek vagytok együtt? Ha pedig együtt maradtok- zsák, meg a foltja. N
2017. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
Tény hogy papucsnak tekint,te meg tűröd,más már helyre rakta volna.
2017. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:
hidd el megpróbáltam helyre rakni. elmentem a maximumig, azt akkor jön a szegény törékeny nő neki joga van, ő a sértett, az erőskezű/üvöltöző férfi meg a köcs*g nem normális. Idáig fajul egy kérés részemről, ha már a bolt előtt mész hozz létszíves xyz-t. Miaz hogy ő?? nah akkor eldurran az agyam. Szóval ilyen 2ős mérce, s ez a bajom. Ezért háborodtam fel a 10-es hozzászólásán, hogy szerinte ez így normális.
2017. dec. 27. 00:07
 30/64 A kérdező kommentje:
jah és nem azt jelenti hogy ugráltatom, de ha már ott van, s olyanokra gondolok, hogy wc papír, vagy akármi. Á nem, ha elfogy akkor jön hogy "ezt se intéztem el", azt se, azt nap mint nap ott megy el a bolt előtt, de én autózzak vagy külön menjek el oda, mikor neki útba esik. A másik meg ha én észre se veszem, akkor gondolatolvasónak kell lenni, mert ő nem...
2017. dec. 27. 00:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!