Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek egy ilyen feleségg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy ilyen feleséggel? Van hasonló személyiségű feleség rajta kívül egyáltalán?

Figyelt kérdés

Feleségem az életben előforduló minden problémáért engem okol. Úgy érzi, mindennel bántom, nem értékelem. A legegyszerűbb dolgokért is. Kb úgy érzem magam, ha van rajtam sapka az a baj, ha nincs akkor meg az. Nagyon sokat dolgozom, sokszor hajnalokig. Anyagilag nincs semmi probléma. Fizetésünkben kb 10x-es különbség van. Soha nem kértem, hogy szálljon be a rezsibe, a hiteltörlesztésekbe, vagy egyáltalán bármibe. Eleinte megvettem neki mindent, most már nem. Ő nem főz, nem mos, nem takarít, mert akkor "cselédnek" érzi magát. Szerinte mindent közösen kell. Ezzel az a probléma, hogy amíg én elviszem műszakira a kocsit, vagy elmegyek bevásárolni, vagy intézek bármit, ő ezt semminek nézi, mintha alap lenne, s közben csak annyit lát, hogy szombaton délután pihenek (azt már nem veszi észre, azért mert előzőnap hajnali 4ig dolgoztam), csak a pihenést veszi észre, tehát nem csinálok semmit, a sült galamb meg csak az ölembe hullik, új ház, mindennapos rendelgetés, stb.. Ha próbálok beszélni vele erről, akkor őt "cseszegetem". Mostanában nem viszem már sehova, mert mindenből csak a probléma van, veszekedést provokál vmi önbizalom tördeléssel, majd engem vádol hogy azért viszem akárhova, hogy bántsam. Ha bármit elérsz vagy leteszel az asztalra, próbálja lerombolni az önbecsülésed, pl: veszel vagy építesz 1 házat, s ha igényelsz hitelt rá, akkor azt mondogatja az nem a tiéd, az a banké, sz*r mert messze van, vagy túl közel akkor az a baj). A szomszédé jobb, stb... Burkoltan vagy kimondva de mindennek ez a vége. Ha megajándékozod vmivel, vagy elviszed vhova, akkor "de jó a józsiéknak, ők rómában szilvesztereznek", amit te adsz hát az nyilván kevesebb, rosszabb.. Már ott tartok nem szólok hozzá, mert mindent támadásnak vesz, de ilyenkor meg ez baj, "ennyire nem értékelem", persze te vagy a hibás. Ha meg elakarod hagyni, akkor "úgy látja neki van igaza, mert nem szeretted, hisz elakarod hagyni". Sokszor úgy látom hazudik, vagy vmi alternatív valóságban él. Egyébként egyedül még egy villanyszámlát sem képes befizetni, nem a pénz miatt,hanem azt se tudja hogy kell, s ez is a te hibád... Ha havonta 1x orbitális veszekedés után mos, akkor nem tereget ki, otthagyja, hogy majd azt már én, hisz közösen... Ha 1x vmit megcsinál, akkor nem érti, hogy nem havi 1x porszívózunk, ilyenkor ugye én őt "baszog*tom". Trehány férfi vagyok, de mikor már azt érzem, hogy büdösödik a mosogató, akkor észreveszem, s elmosom. Ő pedig azt nézi, mikor mit csinálok, csak közben a "jót" nem veszi észre. Próbáltam megoldást keresni, s nárcisztikus személyiségzavaros emberekre jellemző vonásokat vettem észre.

[link] Hogy lehet egy ilyen embernek megmondani, vagy felfedeztetni vele a való világot? Nem jár alapból sofőr, munkás, komornyik, milliós fizetés, jómód alanyi jogon?



#betegség #házasság #nárcisztikus feleség
2017. dec. 26. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
94%
Lehet itt regènyeket írni. Kèt felnőtt de èretlen ember kínjai ezek. Egyik 19 a másik egy híjján 20. 30 èvesen józan eszű emberek nem ilyen sz.arságokkal foglalkoznak. Ebben a korban már pár dolgot megèl az ember fia. Nem az a legfőbb gondja, hogy hogyan tegyen keresztbe annak, akivel együtt èl. A fèrj sem különb, mint a felesège- az tuti. Itt ès valószínű másutt is mindennek elmondja, otthon pedig pitizik.
2017. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:
ne írj le látatlanba, mert senki nem pitizik. a folyamatos veszekedések, a gödörből való kilépés miatt tettem fel kérdést itt. nem az a célom, hogy üvöltözzek minden nap, vagy nem szólok, mert állandóan megsértődik, egyébként meg szarik az egészre, mert mindent a másikra hárít. abban igazad van, hogy 30évesen nem ennek kéne a problémának lenni, hogy tiszta sz*r minden, az 1ik ujjal mutogat, a másik meg megvakul.
2017. dec. 27. 01:24
 43/64 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kedvem végig olvasni most a sok hozzászólást. Elmondom én mit tettem:

Hasonló házasságban éltem én is, aztán összeszedtem a tökeim és elváltam, volt két gyerek is. Azóta igaz nincs senkim, de kiegyensúlyozott életet élek. Látogatom a gyerekeim, vannak hobbiaim, sportolok, stb...

Dettó ugyanez volt mint nálad, hol ezért hol azért ment a hiszti, meg a lebaszás, aztán betelt a pohár. Mondom egy életem van és nem fogom egy ilyen emberre pazarolni. Megváltozni nem fog, szóval jobban jársz ha lépsz.

2017. dec. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
83%
Csak ő mèg elvállni sem mer, mert mit szól az asszony. Inkább elmondja mindennek. Óvoda.
2017. dec. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
81%
Biztos vagyok benne, hogy a feleséged kategóriákkal jobb nő, mint amilyen te vagy férfiben. Ilyen esetekben szokott az lenni, hogy a férfi megad mindent a nőnek, mindent alátol, hogy megszerezze és megtartsa. De pénzért szeretet, tiszteletet venni nem lehet. A feleséged sem boldog ebben a kapcsolatban, de talán az anyagiak miatt nem mer kilépni. És a boldogtalanságáért téged büntet. Te meg ha egy jóképű, jól kereső, nőknél sikeres férfi lennél, már rég kiléptél volna ebből a fosból. Az, hogy nem lépsz ki, annak oka van. Nem szeretitek és nem tisztelitek egymást, és ez már nem is fog változni. És nem azért veszekszik veled, mert gonosz és elkényeztetett, hanem mert rohadtul boldogtalan.
2017. dec. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:
hidd el a külsővel minden rendben van :) magas, sportos, nyáron kigyúrt, télen átlagos testalkatú vagyok. nem a külsővel van a baj, hanem az egyik oldalról az önbizalomhiánnyal, amit rám vetít, a másikról meg a megszokásról, a berögződésről, a bizonyításról, vagyis hogy ha xyz lesz akkor majd megváltozik, csak a nagy fenét, sosem elég semmi...
2017. dec. 27. 02:44
 47/64 anonim ***** válasza:
100%
És megszokásból szenvedtek még együtt vagy 40 évet? Ilyen házasságban a férfi általában alkoholista, a nő pedig depressziós lesz. Neked is csak egy életed van. A férjem is egy hasonló, de azért nem ennyire szörnyű kapcsolatból lépett ki, pedig mikor benne volt, úgy érezte, neki ennyi jár, ezt kapta a sorstól és kész. Amiket leírtál, annál már egyedül az is jobb, ha egyedül maradsz.
2017. dec. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:
egyébként akkor kezdett furcsa lenni a dolog az előző lakásban, ugye szerinte mindent "közösen" kell csinálni, kimentem teregetni az erkélyre, s látom körülöttem a többi lakásban is az erkélyen teregetnek a csajok, meg én. majd mikor ezt látom már 4. 5x-re, én meg a többi háziasszony akkor eldurrant az agyam sokszor, ilyenkor én vagyok a hülye, mert "baszog*tom"... ő nem ezt látja. igatatok van, erő kell, kilépni, azt sz*rni rá mit hogy lát.
2017. dec. 27. 04:23
 49/64 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha tényleg ilyen jól keresel, vegyél fel egy bejárónőt. Akkor a háztartás legalább nem lehet vitatéma. A felszabadult idődben meg keress valami hobbit, amiért eljárhatsz otthonról. Csak észbe kap, hogy nem pótolhatatlan.
2017. dec. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
33%
Banga egy fèrfi vagy. Szerintem már a f.arkad is visszahúzódott. Különben, erős a gyanúm, hogy a kèrdèst nő írta ès jól szórakozik.....Pasi ennyit,ilyen jellegű dologgal nem foglalkozik. N
2017. dec. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!