Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszélyben az életünk?

Figyelt kérdés
A páromtól terhes lettem,hetek óta megromlott a kapcsolatunk.Állandó veszekedés,lelki terror.(félig roma) Nem akarom megtartani a gyereket,de ő csak sejti.Mióta pár napja külön vagyunk állandóan zsarol,a gyerekéről kérdezősködik..Félek,ha megmondom neki hogy elvetetem képes megölni vagy a családomban kárt tenni(anyukám,tesóm) Megrögzötten szeret engem,de közben félelmetes! Nagyon félreismertem,nagyon félek tőle! Öngyilkossággal is fenyegetőzik. Kérlek segítsetek!! Nem akarok vele lenni...

2017. dec. 28. 10:55
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
97%
Távoltartási végzés azonnal. Ki tudja milyen beszámíthatatlan?
2017. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim válasza:
97%
Rendőrségre menj ne a gyk-ra irogass.
2017. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Nagyon félek Istenem.. :( Bűn és bűnhődés... iszonyatosan már-már félelmetesen szeret és a gyereket.Ha beadnám kellene hozzá bizonyíték?
2017. dec. 28. 10:59
 4/47 anonim ***** válasza:
97%
Egy orultet semmilyen tavoltartasi vegzes nem fogja tavol tartani.
2017. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
98%
Ne mantrázd, hogy szeret - nem szeret. Birtokolni akar, és közben beteg ember. Rendőrség, NaNe.
2017. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
98%
Öngyilkossággal fenyegetőzik? Nagyon jó. Tegye meg!
2017. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Ha megtudja,hogy nem tartom meg a gyereket,akkor képes bármire..elég a lelkemnek ez,nem kell még mellé...nem is magamat féltem,hanem a családom!!! Tudja ő is hogy abba halnék bele!
2017. dec. 28. 11:08
 8/47 anonim ***** válasza:
98%

Nem igazán értem! A te tested, a te életed, a te döntésed.

Ha megszülöd a gyereket, egy életre magához láncol a gyerek címén. Ha elvetélnél, akkor agyonütne?

Szedd össze magad, irány az orvos és a NANE.

2017. dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

Megoldás lenne az öngyilkossága ebben az esetben.

De amúgy sosem értettem miért kell ilyen labilis idegrendszerű emberrel kapcsokatba kerülni. Amikor megdugott, akkor nem zavart hogy egy őrült, barom állat?

2017. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy ezzel akar magához láncolni! Annyira a tenyerén hordozott,de már rájöttem,hogy beteg...iszonyatosan félek!! most írt hogy eljött a munkahelyéről is. bezárom az ajtót.
2017. dec. 28. 11:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!