Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibásnak kell lennem ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibásnak kell lennem ezért?

Figyelt kérdés
Barátnőmről van szó, pár évvel ezelőtti történet, de a mai napig nyomja a szívem, talán nem is kéne ezért... Évek óta tudtam, hogy a férje mellett viszonya volt egy másik férfival, de ennek megvolt az oka. Férje nem foglalkozott vele, örökké a haverokkal lógott, nem foglalkozott a gyerekükkel, stb. A dolog csavarja, hogy én a férjének az egyik barátjának a barátnője voltam, de mi már korábban, évekkel ezelőtt szakítottunk. Mi lányok, a barátság megmaradt, elég sűrűn jártunk össze. A dolog magánnyomozói úton kiderült, fiók feltör, gondolom a férjnek is feltűnt hogy a barátnőm is másként viszonyul hozzá. Volt egy levelezésünk a barátnőmmel, pech, mert ezt a férj elolvasta. Tudtam a dologról, de soha nem árultam el, nem beszéltem róla senkinek. Mivel hogy kitudódott, én is szemét lettem a férj szemében. Holott nekem közöm nem volt az egészhez. Megvolt a válás, és a barátnőmmel is megkopott a kapcsolatunk, ha találkozunk, már nincs semmi bizalmas beszélgetés, olyan mintha engem is? hibáztatna a házassága felbomlása miatt. Egy másik barátnőm szerint a volt férj is engem hibáztat, mert szerinte én adtam tanácsot a barátnőmnek. Tanácsot? Semmit nem adtam. Tudtam róla, ennyi. Beszélni senkinek nem beszéltem. Mások hogy látják ezt? Kívülálló ezt hogy látja a helyzetet?
2017. dec. 28. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom hogy nálatok mindenki kavar mindenkivel.
2017. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Barátnöd egy hülye pitsa és.pont. Szakítson, de ne dugjon mindenkivel...
2017. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Direkt beavatkozást baromságnak tartok, de ilyen esetben mindig unszolom a másikat, hogy zárja le a kapcsolatot, legyen benne erkölcs és kezdjen új életet. Ha fog rajta valamit, akkor fog, ha nem, nem.
2017. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj de ez az egész irtó gáz. A barátnőd, a férje és te is.

Gyanítom h a férj csak olvasott azért vmi olyat a levelezésetekbe, amiből azt szűrte le, hogy támogattad a feleségét az egészben.

De ha esetleg mégiscsak ártatlan vagy, akkor minek foglalkozol ezzel az egésszel? Jobb lenne ha nem.tartanád velük a kapcsolatot, hiszen te írtad h megkopott a barátság. Nem is értem minek hadoválsz itt össze vissza.

2017. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük,ők rontották el,csak könnyű mindig mást okolni.
2017. dec. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!