Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők hová teszitek/tetté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők hová teszitek/tettétek a szemeteket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem látok mást, minthogy a legszebb legcsinosabb nők egyre rondább és igénytelenebb férfiakkal vannak! Miért van ez? Hogyan várjam el saját magamtól, mi motiváljon, hogy ha azzal szembesülök, hogy a legigénytelenebb és ronda pasiknak jó nő jut!
2017. dec. 28. 16:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én azért jöttem össze azzal a sraccal aki nem volt a leghelyesebb nem volt egyáltalán népszerű sem, mert azt hittem majd megbecsül egy olyan lányt mint én aki jóval magasabb szintunek volt mondható..(nem nagykepuzesbol!)

Ugyanis erre felénk a jobb pasik akik helyesek voltak annyira nagyképűek voltak és annyira látszott illetve hallani lehetett róluk hogy nem szerelemre vágynak..és nem akartam többé csalódni, volt pár helyes srác aki nyomult de már az elején szexelni akartak, mintha megismerni már nem is akartak volna.

Aztán ez a srác aki “csúnyácska “ volt érdeklődött irántam rendes volt. Az elején..

Aztán össze jöttem vele, amit megbántam.

Mert elszállt magától, hogy egy ilyen bartnoje lett mint én, és ahogy telt az idő egyre jobban nézett ki és egyre jobban kezdett hasonlítani azokra a srácokra akiket direkt elkerültem.

Szóval nagyon hajlok a szakítás fele így 3ev után, mer megváltozott..

És többet nem adok több ilyen ártatlannak tűnő srácnak esélyt.. mer hogy majd ő megbecsül..tévedtem. Nem fogok legközelebb külső alapján választani, nyilván figyelembe veszem de értitek..

Hiába ronda egy srác lehet ugyan olyan szemét mint egy tipikus rossz fiú, szóval az az elemelet nem igaz, hogy a csúnya fiúk rendesek..egyáltalán nem igaz..

Persze fordítva is lehet más, a helyes srác is lehet aranyos, de ilyennel nem nagyon találkoztam.

23l

2017. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, mint az utolsó válaszolóval. Tipikus jófiúval jöttem össze, ahogy itt ezen az oldalon szokás hívni őket, aztán annyira kifordult magából, hogy sz...rrá csalt és egy beképzelt kis f...sz lett belőle.

Ja, szuper a jófiúkkal összejönni. :)


Amúgy meg, páran írtátok, hogy a siránkozós pasiknak semmi nem jó, az se ha egy jó csaj egy nála kevésbé jól kinézővel jön össze. Ja, tudjátok mit szoktak erre írni a tipikus hímsoviniszták: Biztos csak a pénze miatt. De ahogy láttam, már ide is beírta valaki.

Ha legközelebb lesz párom, az külföldi lesz.

2017. dec. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sajnállak, együtt érzek..módjuk engem eddig meg nem csalt meg viszont találkozott mással .. nem is tudom hogy változhat meg ennyire egy ember, pedig nem formáltam, mindössze annyit kertem tőle védje meg magát, legyen bátrabb ami máig csak velem szemben tud megtenni, mer máshol, mással nincs ilyen nagy arca mint velem...

Szerinte én voltam az aki megváltoztam. Igen beismerem.. de miért lennék ugyan az a kedves aranyos lány amikor már ő sem az, miért legyen normális vele amikor ő sem az..úgy ertem hogy már nemtudok vele se aranyos se semmilyen lenni mert megváltozott és már nem ugyan az az ember.. ha nem változott volna meg nyilván én is máshogy viselkednék vele..

2017. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!