Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményekre és tanácsokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményekre és tanácsokra lennék kíváncsi ilyen helyzetekre. Szerintetek Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel együtt élünk. Egy éves a kapcsolatunk fél éve élünk együtt. Nagyon önző és csak magára gondol sok esetben . A mostani vita a következőn bukott ki , de már több ilyen volt.


Karacsonykor egy napot a szüleimnél töltöttünk, édesanyám megfázott ezért köhögött. A párom már haza úton megjegyezte, megöl ha beteg lesz, mert erről én tehetek... ma belázasodott én éjszakás vagyok. Hajnalban ír, hogy beteg lett és erről én tehetek. Nem fogok aludni mert őt el kell vigyem mindenhova ahova menni akart délelőtt és, hogy a f....sza kivan, most volt beteg, bíztos, hogy én se fogok aludni ha hazamegyek mert őt ápolni kell stb stb ...


Minősíthetetlen ahogy beszél velem és ez többször így van. Ha tiszta ágyneműt húz és az együttlétek során véletlen olyan lesz akkor azért is hisztizik , mossam ki stb. A ház az övé, többször elhangzik a ,, menj haza komolyan mondom '' kijelentés is ...


Hogy reagáljak erre ???


2017. dec. 29. 04:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem menekülj, de ezt most mindenféle vicc nélkül írom.
2017. dec. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer hagyd ott egy ilyen kijelentés után feltéve ha van hova menned. aztán majd elgondolkozna. Meg se kellene engedned hogy így beszéljen veled! Van egy csomó pasi biztos találsz jobbat!
2017. dec. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 szerintem a kérdező egy úr
2017. dec. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már a lakhatás miatt maradj egy ostoba hiszterilával!
2017. dec. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

Akkor ne apold, o sem fog, ha beteg vagy.

Miert neki kell mosni? Nem tudsz?

2017. dec. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerű: összepakolsz és hazamész. Komolyan képes vagy egy ilyen hisztérikával együtt lenni. Ha 1 év után ez van, mi lesz később?
2017. dec. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban, egy ilyen rövid kapcsolatban ezek olyan durva dolgok a párod részéről, hogy egyperegy az jutott eszembe amit az #1 írt. Hozzátenném még hogy most azonnal. És tényleg vicc nélkül!!

40/n

2017. dec. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2%

Inkabb a kerdezo a hiszterika. Ha o beteg biztos elvarja szokasos pasi modon, hogy a se.gget is kinyaljak.

Idiota vagy kerdezo.

2017. dec. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy kilépsz ebből a kapcsolatból.
2017. dec. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy veled ment, vállalta, hogy elkaphatja.Így nem igazán van joga hisztizni.Dönthetett volna úgyis, hogy otthon marad.

Én reakcióm erre (bár én nő vagyok), annyi lenne, hogy viszlát.Nem kötelességem hallgatni és elviselni a hisztériás rohamait.

2017. dec. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!