Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még értelme ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme ennek az egésznek?

Figyelt kérdés

Négy éve vagyunk együtt. Igazából sosem vetette meg az alkoholt,de mostanában már nagyon masszívan iszik. Sok dolog aggaszt:

Alapjában véve teljesen normális férfi, dolgozik, diplomája van. Viszont olyan barátai vannak, akikkel csakis és kizárólag az ivásról tudnak beszélgetni, és ha találkoznak is, az csak kocsmában történik, vagy akárhol máshol, de ital kíséretében. És ez mára már nagyon durván zajlik. A napokban a munkába is másnaposan ment. A másnaposságát is sörrel gyógyítja.

Annyira, hogy már elhanyagol engem. Egyetemista vagyok, és csak hétvégente jövök haza, minden vágyam, hogy vele lehessek hétvégén, de sokszor nem találkozunk,mert haverozik (=kocsmázik és lerészegedik). Volt,mikor itt volt nálam, de már kézzel-lábbal ment volna haza, mert épp a barátaival ment kocsmázni, és mondta,hogy "lélekben már ott vagyok,hagy menjek".

Rengeteget kértem, szépen, csúnyán, próbáltam vele inni(nem szeretem egyáltalán az alkoholt),próbáltam figyelmen kívül hagyni, de zavar. Zavar a tudat,hogy mit csinálhat részegen, öntudata kívüli állapotban. Féltem az egészségét,a jövőnket,és mindent,mert szeretem. Mikor együtt bulizunk,az is borzasztó. Nézni a fancsali részeg képét,és még a kezét sem lehet megfogni,elhúzza,mert épp a sört tartja a kezében. Viszont ezen kívül normális, és nagyon szeretem,de nem szeretem a baráti kapcsolatát,mert az elválaszt minket.

Belefáradtam,és megpróbálom ezt feladni. Vagy az is lehet,hogy én vagyok a hibás? Annyira kétségbe vagyok esve. Nem szeretnék alkoholista férjet,és apát a gyerekeimnek. Pedig annyiszor tervezgettük már,hogy komolyabbra fordítjuk a kapcsolatunkat,és tényleg hosszú távra terveztünk,mert nagyon szeretjük egymást.

Én annyi mindent megteszek érte,de nem látja be,hogy ez engem mennyire zavar,minden problémámra azt mondja pitiáner dolog,és kinevet. Napok óta nem beszélünk. De tisztában vagyok vele,hogy minden nap iszik. Egy este alatt 10 üveg sör neki simán lemegy. Mit tehetnék,hogy észrevegye magát, és engem,hogy mi bánt? Boldogtalanná tesz,és tudom,hogy a legjobb lenne a külön út,de nagyon nehéz elengedni...(Ő 23,én 22)


2017. dec. 30. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

22 évese úgy siratsz itt egy kapcsolatot mintha 50 éves lennél.

Nem férfi, gyerek az még.

2017. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
valamint neked is lelki problemaid lehetnek, ha ennyire ragaszkodo vagy hogy mindennemu megaláztatást lenyelsz.
2017. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyakori eset. Te elmentél otthonról, ő maradt, a te életed nem a kilátástalan piálásról szól, ő csak teszi amit otthon mindenki más.


Ne szúrd el az életed

2017. dec. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te kvázi egy alkoholistával vagy együtt.

Mégis mit szeretsz egy ilyen emberben?

Mert ha 20 évet lenyomtatok volna együtt és az utolsó négyben meghülyül akkor azt mondom, volt ott valami, de így...

Nagyon lebecsülöd magadat ha azt gondolod, hogy egy alkoholista f..szszopónál nem találsz jobbat ennyi idősen.

2017. dec. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy kiskamasszal vagy együtt. Jöjj rá és tegyél lépéseket.
2017. dec. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már magadban keres hibát.

Ezen nem tudst segiteni, talán egyszer rájön, hogy rossz úton jár, de azt be várd ki.

Azt se látom, hogy igazán szeretne.

2017. dec. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a kapcsolatnak nincs nagy jövője. Én azt javaslom minél előbb szállj ki belőle. Még nagyon fiatal vagy, rengeteg lehetőséged van még arra , hogy találj egy társat magadnak , aki nem így fog viselkedni.

Amit leírtál az arra utal hogy a srác alkoholista szóval nekem eszembe sem jutna gyerekekről meg közös jövőről beszélni ilyen esetben.

Én azt kívánom hogy hozd meg a jó döntést vele kapcsolatban.

2017. dec. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Nem hiszem, hogy ideális pár lenne neked hosszú távon egy olyan pasi, akinek minden vágya, hogy megismerkedjen Zacher Gáborral.
2017. dec. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem ertem a kerdest. Minek irtad ki? Neked teljesen megfelel, hogy egy alja alkoholista piassal vagy egyutt. Valoszinuleg te is csak a gondolataidban vagy ennel magasabb szinvonalon.


Ha meg nen igy van, akkor surgosen valtoztass. Mert o nem fog. 3 uveg draga piaert eladna barkinek.

2017. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!