Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék még tenni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék még tenni, hogy rávegyem a párom a mozgásra?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve élünk együtt és előre leszögezem, nagyon szeretem, vele tervezem a családalapítást és az életem. Ő szintén rajong értem, mai napig szerelmes belém. A kapcsolatunk harmonikus, sosem veszekedünk, a családunk is mindenben támogat bennünket.


Ami számomra probléma és próbáltam már többször javítani rajta, mindig sikertelenül:


A párom vékony, magas, szép alakja van, kivéve a fenekénél, combjánál. Nem szép ilyet mondani, de löttyedt, lapos, sosem formálta. Tudja ő is nyilván és azt is tudja, hogy nagyon szeretem a szép feneket, lábakat. Strandon olyan fürdőruhát hord kizárólag, amely takar a combja felső részéig. Nyilván mert zavarja őt is. Sokszor szólja le a saját fenekét és olykor mondja, hogy mozognia kellene valamit, mert ki fogom dobni az ágyból, de semmi nem történik. Saját magára mondja, hogy lusta, vagy hogy nincs kedve hozzá, nem akar fitness terembe járni cicababák közé, etc.

Jó, gondoltam segítek valahogy neki és megpróbálom okosan rávezetni a mozgásra. Amíg jó idő volt, könnyebb volt, igyekeztem minden szabadidőmben valami kirándulást szervezni, hogy legalább sétáljunk vagy valami. Aztán próbáltam elhívni futni, de az a kifogása, hogy ő nem tud 2 km-nél többet lefutni és csak kolonc. Bicikliztünk néha, de itt Baranyában nem igazán bírja a kisebb emelkedőket sem. Ajánlottam neki a fallabdát, nem, jógára is volt kifogás. Ajánlottam, hogy menjen a barátnőivel, hátha úgy könnyebben belekezd valamibe, de az sem. Teljesen tanácstalan vagyok már. És ez végül már nem csak arról szól, hogy szeretném ha feszesebb, izmosabb és kerek lenne a feneke, hanem arról is, hogy mozgás nélkül nem lehet egészséges életet élni. 24 éves, most még nagyon könnyen formálhat magán, de ha nem teszi, mi lesz 40 évesen? Lehet gonosz és önző gondolatok ezek, de nem akarom, hogy ezen apróságok miatt csökkenjen a vágy közöttünk. Igyekszek minden támogatást megadni számára, de nem tudom mit tehetnék még.


30F


2017. dec. 31. 12:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Guggolással és kitöréssel csodás kerek feneket lehet csinálni. És ehhez nem is kell megerőltetnie magát.

Plusz ha megtölt két ásványvizes palackot vízzel, és azt a kezében tartja, míg guggollást végez, akkor a súllyal még hatásosabb lehet.


Meg természetesen fontos az egészséges táplálkozás.


Tornázzatok együtt. :)

2017. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Na figyelj, jól értelmezem a kérdést? Leegyszerűsítve:

Ő életed szerelme, de nem tökéletes a popsija és ez zavar?

(Mert a regényed végén, említed az egészséges életformát, de ez nekem csak jól hangzó kamunak tűnik)


Amúgy ő hány éves?

2017. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

2-es vagyok ismét.


Elfelejtettem megkérdezni, hogy próbáltál már vele őszinte lenni utalgatások helyett?

2017. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező, ezt nehezen fogod megérteni nála, mivel te jó kondícióban vagy, és elképzelhetetlen a számodra, hogy ülő munkát végezz, nem mozogj, stb, mert nem tudsz ülve maradni az energiáidtól.

Párod teljesen más alkatú, fizikumú, lehet, van valami belső elválasztású problémája is. Hormonális, stb.

Ezt kellene kivizsgálni nála, illetve ha a mozgástól nem jön helyre, akkor külső segítséggel elérni, hogy jó erőben, kondiban legyen alapból.

Sajnos ő valahol egy 50-60-70 év körüli nő energiaszintjén lehet, valami nem stimm. vele.

2017. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Persze. Beszéltünk már erről és azok a reakciók amiket leírtam, ezért is írtam.

A korát írtam.

Szerintem egy kapcsolatban, szerelemben is vannak olyan tényezők, amelyekkel nem elégedett a másik fél. Egy kapcsolat arról is szól, hogy egymást fejlesztjük. Akkora kérés lenne, hogy formálja a testét, mozogjon? Úgy, hogy tudja ő is, hogy kellene és hogy tetszeni akar nekem?

2017. dec. 31. 12:17
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

nem biztos, hogy elete celja, hogy neked tetsszen. majd ha _valoban_ nem tetszik maganak... akkor fog eljarni edzeni.


kar eroltetned, ha magatol nem megy, a visszajara fog elsulni.

2017. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Ezek szerint akkora kérés. A párválasztás nem úgy megy, hogy megveszek valakit, aztán ha nem jó, otthon alakított rajta. Ha neked ilyen fontos a segg, keres olyat, amilyen tetszik.
2017. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

meg annyi: edzo vagyok. irtozatosan sokat edzettem (es kajaltam) a kerek fenekert. viszont a genetikaval nem lehet harcolni.


sosem lett/lesz olyan fenekem, mint a szerencses genetikaju csajoknak. max. alakitgatni tudtam rajta.

2017. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szomorúan olvasom, hogy ekkora problémát okoz a párodnak egyetlen egy testrésze, lehet neki se tetszik minden benned, de elfogad ahogy vagy, mert szeret, de nem ez a kérdés szóval...

Ha kerekebb popsit szeretne, ne futni vidd, attól nem lesz izmosabb a feneke, hanem ahogy előttem is írták súlyzós edzés! De sajnos nagyon sok nő fél a súlyzóktól, "nem akarok férfias izmokat" pedig ez hülyeség.

A #8-nak is teljesen igaza van, nekem pl. alapjáraton elég kerek a fenekem, de akármilyen vékony vagyok/edzem/egészségesen eszem, nekem meg egy pici hasam mindig van.


Amúgy amíg a párodban nem születik meg a döntés, hogy valamit (nem csak a fenék), hanem a saját érdekében is tennie kéne, addig te nem tudsz sokat segíteni.


27/N

2017. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Mint írtam, vele képzelem a jövőt, ahogy ő velem. Ő lesz a gyermekeim anyja, közös lesz az életünk. Minden éjjel őt karolom át és alszunk el egymás ölelésében. De!

Ha valami nincs rendben, arról beszélünk. Most ki van hegyezve a történet a fenekére, de általánosságban nem mozog semmit. Ha a párotok egész nap ülőmunkát végezne, ezen kívül csupán elgyalogolna a szükséges helyekre, akkor ti nem próbálnátok valamilyen módon bevonni a sportolásba?

Gondoltam, hogy én leszek a gonosz férfi, aki nem is szereti a párját, mert vannak vele kapcsolatban olyan dolgok, melyeken szeretnék alakítani. Pláne úgy, hogy ő is szeretne, saját maga hozta szóba először a témát. Tegye fel a kezét, aki nem változtatott semmit a párján, mióta megismerte!

2017. dec. 31. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!