Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék még tenni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék még tenni, hogy rávegyem a párom a mozgásra?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve élünk együtt és előre leszögezem, nagyon szeretem, vele tervezem a családalapítást és az életem. Ő szintén rajong értem, mai napig szerelmes belém. A kapcsolatunk harmonikus, sosem veszekedünk, a családunk is mindenben támogat bennünket.


Ami számomra probléma és próbáltam már többször javítani rajta, mindig sikertelenül:


A párom vékony, magas, szép alakja van, kivéve a fenekénél, combjánál. Nem szép ilyet mondani, de löttyedt, lapos, sosem formálta. Tudja ő is nyilván és azt is tudja, hogy nagyon szeretem a szép feneket, lábakat. Strandon olyan fürdőruhát hord kizárólag, amely takar a combja felső részéig. Nyilván mert zavarja őt is. Sokszor szólja le a saját fenekét és olykor mondja, hogy mozognia kellene valamit, mert ki fogom dobni az ágyból, de semmi nem történik. Saját magára mondja, hogy lusta, vagy hogy nincs kedve hozzá, nem akar fitness terembe járni cicababák közé, etc.

Jó, gondoltam segítek valahogy neki és megpróbálom okosan rávezetni a mozgásra. Amíg jó idő volt, könnyebb volt, igyekeztem minden szabadidőmben valami kirándulást szervezni, hogy legalább sétáljunk vagy valami. Aztán próbáltam elhívni futni, de az a kifogása, hogy ő nem tud 2 km-nél többet lefutni és csak kolonc. Bicikliztünk néha, de itt Baranyában nem igazán bírja a kisebb emelkedőket sem. Ajánlottam neki a fallabdát, nem, jógára is volt kifogás. Ajánlottam, hogy menjen a barátnőivel, hátha úgy könnyebben belekezd valamibe, de az sem. Teljesen tanácstalan vagyok már. És ez végül már nem csak arról szól, hogy szeretném ha feszesebb, izmosabb és kerek lenne a feneke, hanem arról is, hogy mozgás nélkül nem lehet egészséges életet élni. 24 éves, most még nagyon könnyen formálhat magán, de ha nem teszi, mi lesz 40 évesen? Lehet gonosz és önző gondolatok ezek, de nem akarom, hogy ezen apróságok miatt csökkenjen a vágy közöttünk. Igyekszek minden támogatást megadni számára, de nem tudom mit tehetnék még.


30F


2017. dec. 31. 12:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha súlyzó nélkül, normálisan akar feneket kerekíteni, akkor callanetics. Nekem mindig brazil sejhajom volt tőle. :-) Vedd meg neki a könyvet abból megtanulja hogyan kell.

Amúgy gáz vagy, hogy ebbe kötsz bele. Vékony és csinos, ha azért aggódnál, hogy nem sportol és nem bír így programokat veled, megértem.

2017. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Ha sportolós pasi kell, olyat keresek. Nem változtatok meg senkit, csak mert nekem az tetszik.
2017. dec. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ez picit olyan, mint a dohányzás. Ha az illető nem akar leszokni, nem fog. Mondhatsz neki akármit, lehet oszladó tüdő is a dobozon, rá fog gyújtani, hiába tudja, hogy káros.

Egy dohányos is hányszor mondja ki élete során, hogy "Le kéne szokni" és nem történik semmi.

Na a párod ugyanez. Tudja, hogy egészségtelen, tudja, hogy lusta, ki is mondja, de amíg nincs őbenne meg az elhatározás sajnos te fejre is állhatsz.

Amúgy ha leszólja magát és takargatja is magát fürdőruhával, akkor megkockáztatom, hogy önbizalomhiánya van, amit súlyosbít az is, hogy te szóváteszed ezeket a dolgokat amit ő úgy vehet le, hogy ő nem elég jó.

2017. dec. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
(amúgy ő veled képzeli el az életét?)
2017. dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Velem képzeli az életét. Rajong értem és ebben nincs semmi túlzás.
2017. dec. 31. 21:44
 16/18 anonim ***** válasza:

Nagyon is ostoba, hogy veled képzeli el a jövőt, mikor te rombolod az önbizalmát és keresed benne a rosszat.


És ha a szülés után felszed 10 kilót, vagy megplöttyed a melle, félredugsz majd, mert lesz kívánatosabb is.


Én már rég kidobtalak volna a tökéletességi kényszereddel együtt.

2018. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Na tessék... Ezek szerint ne akarjak semmi változást, minden úgy jó ahogy van.

Kérdezném tőled: ha a párodnak valamiért szájszaga lesz, pl. fogszuvasodás miatt. Te nem szólsz neki erről? Minden tökéletes számodra úgy ahogy van? Hm?


Azt végképp nem értem, ki beszélt félredugásról. Én biztos nem. Úgyhogy jó lenne, ha kicsit magadba szállnál és elgondolkodnál mielőtt engem bírálsz.

2018. jan. 1. 16:50
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy foggyulladás komoly dolog, tudod, mikhez tud vezetni? De az, hogy "hmm, nem elég kerek a popsikája", az nem egészségügyi probléma.
2018. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!