Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nem vagyok szerelmes, szörnyű bűntudatom van. Csak ezért érdemes szakítani?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, és nagyon szeretem a párom. Tényleg úgy érzem ő a másik felem, soha nem szerettem és bíztam meg ennyire senkiben sem, még a családomban sem. Nem vagyok könnyű eset, nagyon zárkózott és magamnakvaló vagyok, ő az első barátom, előtte egyszerűen képtelen voltam ismerkedni a másik nemmel. De ő türelmes volt, kivárta amíg fel tudok engedni a közelében, és meg tudok bízni benne. Minden tökéletes lenne, csak sajnos nem vagyok szerelmes belé. Nem tudom mi a bajom, itt a tökéletes férfi, imádom és mégse tudok beleszeretni?

Tudom hogy ő szerelmes belém, közös jövőt tervez velem, nekem is már minden vágyam a család, de a bűntudat nem hagy nyugodni. Tudom hogy én úgyse találnék soha több ilyen férfit ha szakítanánk, de ő olyat érdemelne, aki nemcsak szereti emberként, de szerelemmel is. Másrészt nem tudom elképzelni az életem nélküle, már az is fáj, ha csak a szakításra gondolok.

Mi lehet a baj velem? Mit tehetnék?


25/n


2018. jan. 1. 15:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Erdekes hogy az osszes ilyen mámor problémát kedves lányok vetik fel akik azt se tudják hogy mi van. Van 3 milliárd férfi tessék mindenkibe szerelmes lenni. Legjobb ha emiatt van felrúgva 3-4-5-6-7-8-9-10+ kapcsolatok
2023. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!