Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viszonozzam azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonozzam azt, hogy a kapcsolatunkban szinte mindent a barátom fizet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátom 24 éves, van munkája, egyedül él. Nem mondom, hogy gazdag, de elég sok mindent megengedhet magának. Ezzel szemben én még csak most vagyok végzős gimnazista, 18 vagyok. Szóval én még nem dolgozom és mivel van két általános iskolás korú húgom, mi nem vagyunk annyira eleresztve anyagilag. Emiatt ha pl meghív cukrászdába, pizzázóba, kávézóba vagy moziba, akkor ő szokott fizetni, mert nekem nem nagyon van ilyenekre pénzem. Szerintetek hogy viszonozhatnám mindezt? Nagyon szeretem őt, fél éve vagyunk együtt és tényleg nem csak a pénze miatt vagyok vele. Én ezeket a dolgokat nem is várnám el tőle, ő ajánlja fel, én meglennék ezek nélkül is. Csak fél év után már egy kicsit frusztrál a helyzet. Hogyan tudnám tehát mindezt viszonozni a magam módján?

2017. ápr. 22. 18:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
14%
A punciddal, és a testeddel, eddig is azzal viszonoztad. Így szokott ez menni.
2017. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Krukutyán Levente ***** válasza:
86%
Csinálj neki valami saját kézzel készített kis ajándékot. Vagy főz neki valami kaját.
2017. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
25%

" ő ajánlja fel, én meglennék ezek nélkül is."


És 10 esetből hányszor is választasz nem fizetős programot?

2017. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Általában ő választ programot. Ha viszont én, akkor az mindig olyan, ami ingyen van. Pl kirándulás, ilyesmik.Én sosem hozom fel azt, hogy menjünk moziba vagy biliárdozni.
2017. ápr. 22. 18:53
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Felesleges itt ilyet kérdezni. Itt elfogadsz egy vacsorameghívást vagy ha a párod ennyire eltérő helyzetben nem akar kellemetlen helyzetbe hozni, akkor már rögtön prostituált vagy, aki ezekért "cserébe" ad valamit. Szánalmas. Inkább a pároddal beszélgess erről.
2017. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Gimibe jársz. Nyilván nincs sok pénzed. A cukrászda, egy pizza, mozzi nem egy olyan dolog, ami miatt görcsölnöd kéne. Nem drága dolgokról, külföldi nyaralásról van szól.
2017. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Sokat ezt eléggé túlmisztifikálják. Látszik, hogy egy értelmes leányzó vagy, és úgy látom, hogy jól meg is vagytok. Szerintem a barátod ezért nem vár el viszonzást, mert többet ér neki az, hogy ott vagy mellett a vacsinál, mint az, hogy rimánkodjon, hogy a 1400 forintos pizzádat kifizette. Pláne úgy, hogy ő már keres, és megengedheti magának. Én például eléggé szeretek adni, és ezzel is örömet okozni, gondolom ő is ilyen, és ki másnak adna, mint a barátnőjének? :) Viszont ha tényleg szeretnéd úgymond viszonozni, akkor néha főzz neki valami finomat, vagy süss valamit, amit szeret (barátnőm pizzás csigájáért ölni tudnék :DD ), vagy mondjuk romantikázzatok nagyokat, és itt nem feltétlen szexre gondolok, de filmezések otthon, közös fürdőzés, és a többi. Viszont hidd el, ha szeret, akkor nem fogja számolgatni, hogy mennyit költött rád :) 23/F
2017. ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Szeresd.
2017. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Mennyi megkeseredett és rosszindulatú "férfi" van itt, aki mind azt hiszi, hogy egy pizzáért vagy egy moziért minden liba szétteszi a lábát...

Kérdező: Ha ez Téged ennyire zavar, akkor főzz valamit, vegyél ki néha egy filmet, süss egy sütit és hasonlókat, amivel anyagilag viszonozhatod. Nekem is kényelmetlen lenne, ha mindent ő fizetne és nem viszonoz(hat)nám.

2017. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
19%
Nincs ezzel semmi gond, de legalább néha felajánlod, hogy fizetsz?! Mert ha nem akkor fura, hogy még veled van :D
2017. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!