Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm még mindig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm még mindig nem akar babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 éve együtt, ő most 33. Állandóan van valami megvalósítani valója, ami miatt nem akar. Meg egy diploma, nyelvtanulás, külföldi munka, utazás, sportversenyek, most épp megint utazni akar, ami összesen 6 hét lesz, eskb fél év előkészület, szervezés. Azt mondta, hogy ha ennyire negatív vagyok, megy egyedül. Élveztem eleinte, hogy nem átlagos, hogyvannak álmai, de azért benne van a korban. Mikor odszejöttünk akart gyereket, aztán volt egy rossz tapasztala a testvérem gyerekével, és azt mondta, hogy ő erre képtelen lenne. Abban maradtunk, hogy idővel ez változni fog, csak most megijedt. De azóta se változott semmi, mindig az van, hogy ő meg élni akar, kalandokat keres, fel a fájdalomtól, lemondástól stb. De mit akar? Bejárta a világot, sikeres a munkájában, 5 nyelven beszél, sporteredményei vannak, csinos, okos, jól keres mindent elért,amit el lehet, mit akar még? Nincs benne ösztön? Nem értem.
2018. jan. 2. 13:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondod, nincs benne ösztön. És ha az nincs, az nem is lesz már.
2018. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom mit eszik benned...
2018. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%
Lépj le, a leírásod alapján találni fogsz igazit!
2018. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
38%
Hát erről tudnék mesélni. A volt feleségem évekig azzal jött, hogy csak a férjének szül. Elvettem. Utána 2 hónapig!!! nem jött össze a gyerek, és ő levette a napirendről, jött megint a meló, karrier, 👅 tanulás. Egy évre rá elváltam...
2018. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

SENKIBEN nincs ösztön!


Én sem akarok szülni, de a kedvesem tudja, és azt is, hogy kettecskén éljük le az életünket.


Ha ő gyerket akarna, akkor szakítanék, hadd találja meg azt a lányt, aki megadhatja neki :)

2018. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem akar gyereket, csak húzza az időt. Komolyan el kellene beszélgetnetek a kapcsolatotokról, mert ez hosszútávon nem vezet semmi jóra.
2018. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Vagy elfogadod, hogy ő nem szül neked gyereket, vagy pedig elköszöntök egymástól. Egy nő is ezerféleképp élheti az életét, és gyereket szülni csak az egyik módja az elét élésének...
2018. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Ha eddig sem volt benne túl sok anyai ösztön, akkor valszeg ezután se lesz. Itt inkább az a kérdés, hogy ő mikor dönti el, hogy őszinte lesz saját magához és hozzád és hagyja abba a kifogások gyártását. Mert jól látod, hogy csak húzza, halasztja a dolgot, mert egyáltalán nem akarja.


Hasonló életvitele van a barátnődnek, mint nekem, korban is stimmel. Bennem soha nem volt semmiféle anyai ösztön, mai napig nincs és kétlem, hogy valaha előjönne. Viszont ennek fényében is választottam társat, nem lennék olyan emberrel együtt, aki családalapításra vágyik, nem tudnánk egymást hosszútávon boldoggá tenni. Ez egyike annak a kevés vízválasztónak egy kapcsolatban, ahol nincs kompromisszum. Én is javasolnék egy komoly, őszinte beszélgetést, mert ezt ebben a formában nem húzhatjátok sokáig. De ehhez is ketten kelletek..

2018. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
Beszéljétek meg őszintén a gyerekvállalást. Mondd meg, hogy Te már nagyon szeretnéd. Ahogy leírtad, az alapján a barátnőd azt hiszi, hogy a szüléssel véget ér az élete. Pedig ez nagyon nincs így. Gyerekkel is lehet utazni, gyerek mellett is lehet tanulni, dolgozni. Kicsit macerásabb, de abszolút megoldható. A fájdalomra meg ma már elég jó fájdalomcsillapítók vannak.
2018. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%

Mi az hogy senkiben nincs ösztön. Azért mert nem érezted, nem jelenti azt, hogy nincs. De igen is van.

Kérdező! Ha nem akar, ne erőltesd. Keress olyan nőt, aki szeretne.

2018. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!