Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a tennedő ilyen anyóssal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tennedő ilyen anyóssal?

Figyelt kérdés

A párommal még nem lakunk együtt, mindketten szülőknél élünk, felválltva járunk egymáshoz.

A párom anyukája suli konyhán dolgozik és van, h onnan hoz haza kaját munka után. Persze ezt sem mindig, mert ők " ha nem szeretik", akkor nincs semmi és nem is főz itthon semmit, szerintem nem tud, mert ha vasárnap van főzés, akkor is a párom apukája főz. Ha van is étel, akkor az 5 felnőtt embernek nyilvánvaló nem elég, másnapra nem is marad. Már feljánlottam neki, h szívesen főzök, de egyértelműen utalt rá, h nem akarja, h főzés legyen a konyhában : nem szereti a bordelt (ami persze el lenne rakva, csak a látványát nem szereti), utálja ha "kajaszag" gomolyog a konyhában stb. Szóval millió kifogás van, h ne legyen főzve. Pedig alapanyagot is vinnék, bár nem hiszem, h ezen múlik a dolog... Egyébként a párom anyukája egy gőgös, mindenkit kibeszélős asszony, aki minden héten fodrászhoz jár fújatni az élénk pirosra festett haját. Nekem ebből már kezd elegem lenni, h nem tudok normális, főtt kaját enni, max mirelit pizza, tésztás kaja, ami csak sütőbe van bedobva, zsömle felvágottal, pedig 95%-ban egészségesen táplálkozom, de így lehetetlen.

Nem akarom megbántani a páromat, de ezt el kellene neki mondanom, nem? Nem szeretném, ha megsértődne, mert látom, h ez neki megfelel, hozzá van szokva. Van erre megoldás, ami mindenkinek jó? :)


2018. jan. 3. 20:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Semmi közöd ahhoz, hogy más mennyit főz és mit eszik és végképp pofátlanság elvárni, hogy másnál főzhess. Főzz a saját konyhádban.
2018. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek. Főzzél akkor, amikor te vagy hazai pályán.
2018. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Ezért kéne majd összeköltözni, vagy kevesebb időt tölteni az anyósékkal.
2018. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

A párodat ez nyilvánvalóan nem zavarja. Ha zavarná, akkor megtanulna főzni vagy szólt volna az anyjának. Érdekes, az apja is főz, az nem zavarja. Gondolom nem akarja, hogy egy idegen főzzön a saját lakásában, én sem szeretném. Ha éhen akarsz halni amikor náluk vagy, akkor 3 lehetőség van:

1. Rendeltek kaját.

2. Elmentek kajálni.

3. Otthon maradsz.

2018. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
Nem is értelek má bocs. Eredj főzess anyáddal ha nem tetszik valami. Vagy főzz magad! De vendégeld meg a leendő anyósodat is.
2018. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
35%

Hát azért már ne is haragudjatok,de van vendégszeretet a világon. Nekem a pofámról sülne le a bőr,ha egy vendégem éhes lenne mert nincs kaja,vagy valami olyan van amit nem szeret. Ez azért az alap illemben benne van.

Egyéb iránt sem jó olyan helyen lenni,ahol az ember nem tud normálisan étkezni. Én megértem ezt. Volt ilyesmiben többször részem.


Sajnos kérdező,itt csak annyi lehet a megoldás ha viszel magadnak vagy elmentek enni/boltban vesztek jideg ételt. Az ilyen dolgok problémásak. Ha úgyérzed a párod megértené akkpr megkérhetnéd,hogy rendeljetek valamit. Nyilván ahány ház annyi szokás,de ez még mindig egy olyan dolog amit a párod családja elintézhetne (senkinek sem esne le a gyűű az ujjáról).

Sok sikert!

2018. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor süljön le a bőr a pasija pofájáról, mert az ő vendége, nem a nemanyósé.
2018. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
#7-es: Pontosan!
2018. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
12%
Dugd fel a seggedbe a fakanalat.
2018. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Én sem szeretném, ha más főzne a konyhámban. Az ő otthonuk, elsősorban neked kellene alkalmazkodnod. Náluk így szokás, ez van. Azért ez nem egy tragédia, simán orvosolható. Menjetek étterembe vagy rendeljetek neked külön, ha nem felel meg, ami épp van.
2018. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!