Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a tennedő ilyen anyóssal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tennedő ilyen anyóssal?

Figyelt kérdés

A párommal még nem lakunk együtt, mindketten szülőknél élünk, felválltva járunk egymáshoz.

A párom anyukája suli konyhán dolgozik és van, h onnan hoz haza kaját munka után. Persze ezt sem mindig, mert ők " ha nem szeretik", akkor nincs semmi és nem is főz itthon semmit, szerintem nem tud, mert ha vasárnap van főzés, akkor is a párom apukája főz. Ha van is étel, akkor az 5 felnőtt embernek nyilvánvaló nem elég, másnapra nem is marad. Már feljánlottam neki, h szívesen főzök, de egyértelműen utalt rá, h nem akarja, h főzés legyen a konyhában : nem szereti a bordelt (ami persze el lenne rakva, csak a látványát nem szereti), utálja ha "kajaszag" gomolyog a konyhában stb. Szóval millió kifogás van, h ne legyen főzve. Pedig alapanyagot is vinnék, bár nem hiszem, h ezen múlik a dolog... Egyébként a párom anyukája egy gőgös, mindenkit kibeszélős asszony, aki minden héten fodrászhoz jár fújatni az élénk pirosra festett haját. Nekem ebből már kezd elegem lenni, h nem tudok normális, főtt kaját enni, max mirelit pizza, tésztás kaja, ami csak sütőbe van bedobva, zsömle felvágottal, pedig 95%-ban egészségesen táplálkozom, de így lehetetlen.

Nem akarom megbántani a páromat, de ezt el kellene neki mondanom, nem? Nem szeretném, ha megsértődne, mert látom, h ez neki megfelel, hozzá van szokva. Van erre megoldás, ami mindenkinek jó? :)


2018. jan. 3. 20:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
58%

Vannak ilyenek, nekem pl a saját anyám nem engedte, hogy főzzek, régen meg is vert, mikor megpróbáltam, utána teát csinálni már beengedett a konyhába.

Én pl pont anyósom konyhájában tanultam meg főzni, mert ott szabadott :D

Mindenki máshogy áll hozzá, megváltoztatni nem igazán tudod...


- vigyél kaját otthonról, azt csak megengedik, hogy megmikrózd

- menjetek el valahova kajálni

- rendeljetek kaját

2018. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Itt akkor lenne jogos és akkor értenék egyet veled, ha a párodtól várnád el a meleg ételt.
2018. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Azt fogd már fel, hogy teljesen mindegy, hogy neked mi nem tetszik. Te ott egy idegen vagy. Nem régóta vagytok együtt, szóval """anyósodnak""" te csak a fia épp aktuális barátnője vagy, akitől nem viseli el ha meg akarja reformálni a szokásaikat. Ennyi. Ha nem tetszik, akkor nem kell átmenni.
2018. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rossz ott, minek rontod ott a levegőt?
2018. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A párodtól kellene elvárni, nem az anyjától.2018-at írunk, már rég nincs az, hogy a nő dolga a főzés.Párod anyja munkahelyén főz eleget, ha tud visz haza. Nem mindenkinek létszükséglet a főt kaja mindennap. Az ő konyhájában megértheted, hogy Te nem tehetsz amit akarsz. Az, hogy hétvégén a férj főz abban mi a furcsa? Nagyon sok férfi szeret főzni, de csak hétvégén van ideje. Amúgy ha nem tetszik rendelsz vagy viszel főtt kaját. Jó, hogy ki nem oktatsz felnőtt embereket mit kellene a saját házukban csinálni és mikor.
2018. jan. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Mikor én konyhán melóztam, én se főztem itthon.

Egész nap ott álltam a kajaszagba, hazajöttem,mostam a hajam, mert mindig éreztem a menzaszagot magamon.

A vicces az, hogy a cég szállít a lányaimat ovijába, a volt férjem munkahelyére.

Anyós mégis hepciázott rajta, pont mint te.

A barátod anyukája főz a családra, csak a munkahelyén. Visz haza kaját, ha nem eszik meg, így jártak.

Az a megfigyelésem, hogy aki konyhán dolgozik, az nem szívesen főz otthon. Egyszerűen a főzés=munka

Otthon pihenne az ember.

2018. jan. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Látom, eléggé bunkó stílusban fogalmaznak egyesek, de sajnos, amit mondanak az igaz: náluk ez a szokás, neked nem igazán van ebbe beleszólásod, vigyél saját ételt.


Mellesleg a szavaidból nagyon úgy érzem, hogy "anyóssal" valami mélyebben húzódó sérelem van (különben mi köze ennek a haja színéhez?), és inkább azt vetíted ki erre a helyzetre.

2018. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!