Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a tennedő ilyen anyóssal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tennedő ilyen anyóssal?

Figyelt kérdés

A párommal még nem lakunk együtt, mindketten szülőknél élünk, felválltva járunk egymáshoz.

A párom anyukája suli konyhán dolgozik és van, h onnan hoz haza kaját munka után. Persze ezt sem mindig, mert ők " ha nem szeretik", akkor nincs semmi és nem is főz itthon semmit, szerintem nem tud, mert ha vasárnap van főzés, akkor is a párom apukája főz. Ha van is étel, akkor az 5 felnőtt embernek nyilvánvaló nem elég, másnapra nem is marad. Már feljánlottam neki, h szívesen főzök, de egyértelműen utalt rá, h nem akarja, h főzés legyen a konyhában : nem szereti a bordelt (ami persze el lenne rakva, csak a látványát nem szereti), utálja ha "kajaszag" gomolyog a konyhában stb. Szóval millió kifogás van, h ne legyen főzve. Pedig alapanyagot is vinnék, bár nem hiszem, h ezen múlik a dolog... Egyébként a párom anyukája egy gőgös, mindenkit kibeszélős asszony, aki minden héten fodrászhoz jár fújatni az élénk pirosra festett haját. Nekem ebből már kezd elegem lenni, h nem tudok normális, főtt kaját enni, max mirelit pizza, tésztás kaja, ami csak sütőbe van bedobva, zsömle felvágottal, pedig 95%-ban egészségesen táplálkozom, de így lehetetlen.

Nem akarom megbántani a páromat, de ezt el kellene neki mondanom, nem? Nem szeretném, ha megsértődne, mert látom, h ez neki megfelel, hozzá van szokva. Van erre megoldás, ami mindenkinek jó? :)


2018. jan. 3. 20:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
82%

"Nekem a pofámról sülne le a bőr,ha egy vendégem éhes lenne mert nincs kaja,vagy valami olyan van amit nem szeret."


Gondolom, ők gyakrabban járnak egymáshoz, mint a sima vendégek.

2018. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mondd a párodnak,hogy jöjjön hozzád és akkor ehet a főztödből vagy elmentek valami kajáldába. Ha a párodhoz mész,nem az anyósodhoz,inkább a pasastól kérd számon,hogy miért nem foglalkozik veled jobban,hogy ha nem főz,akkor legalább ajánlja fel,hogy meghív valahova.
2018. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Az gondolom semmi, h ha a párom jön hozzám, akkor vagy anyám vagy én sütünk - főzünk, csakhogy legyen meleg kaja. Bár nálunk ez alapvető dolog, nem csak ilyenkor van főzve.

Nem értem ez miért olyan felháborító, h ezen meg vagyok lepődve mert kb 98%-ban sosincs meleg kaja. Jézus, nem egy 3 fogásos sorról van szó, de szerintem egy csirkepaprikásba senki sem halt bele. És már elnézést, de szerintem picit jogosan vagyok ezen felhúzva, hiszen nálunk mindig nagyokat eszünk. JA, ÉS ITT SZÓ SINCS, H AZ ANYAGIAKAT SZÁMOLNÁM, H KI KÖLT KIRE TÖBBET!!! 😂😂😂😂 Még mielőtt!

2018. jan. 4. 00:22
 14/27 A kérdező kommentje:

Folytatás:

De fogadni merek, h ha a férfi tette volna fel a kérdést, h a lánynál nincs meleg kaja, mert nem főznek, akkor menne a duma, h milyen nő aki nem főz?! Én nem várom el a páromtól, h tudjon főzni, miért kellene elvárnom, miközben én is felajánlottam, h szívesen elkészítem a kaját?! Se a kényelmetlenségről, se a “mert az ő konyhájáról” van szó, hanem simán “divatkonyha”, amibe tilos főzni. Még én is felajánlottam, h főzök és rossz vagyok, mert mit képzelek magamról, h más konyhájában 😂 Több mint 1 éve együtt vagyunk, a ház körül mindig segítek, szóval nem csak ülök náluk a babérjaimon

2018. jan. 4. 00:31
 15/27 anonim ***** válasza:
38%

Gáz, ami ott megy.

Szerintem vigyél magadnak enni, esetleg még a párodnak is. Mivel ez így nem normális

Szimplan igényelség így enni, nekem is jobban esik a saját készítésű étel, mint a mirelit pizza.

És avasd be a párod is! Majd ketten kitaláltok rá valamit. Ezeket illene megbeszélni

2018. jan. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
74%

Elso korben a teendo: rajonni, hogy neked nincs anyosod. Neked a pasid anyukaja van. Masodkorben rajonni, hogy nem a pasidnal nincs kaja, hanem a pasid edesanyja egy bizonyos rendszer szerint intezi a sajat konyhajaban a csalad eletet, ami neked nem tetszik (de mindenki masnak, aki valoban ott el, megfelel). Semmi kozod hozza. Persze, ha felevente egyszer lennel ott valoban vendeg, akkor elvarhato lenne, hogy legyen alkalmi terulj terulj, de igy hogy rendszeresen odajarsz igy azert ne akard mar megszabni, hogy mi legyen a konyhaban es az asztalon, mert ezt egyedul otthon tudod megtenni.

Nalunk volt egyszer vendegsegbeb egy kozeli barati par az uj lakasunkban, es korbevezettem a par noi tagjat, es valahogy a tisztitoszerekre terelodott a tema, es amikor meglatta, hogy mi x helyett y-t hasznalunk, nekiallt kiseloadast tartani, hogy ebbol abbol stb. mit kene venni, mert ez igy nem jo. Nem tartott sokaig a vendegseg. Konyhaba, furdobe, fozesbe, takaritasba ilyesmikbe nem szolunk bele mas otthonaban, hanem ugy csinaljuk a sajatunkban, ahogy nekunk tetszik.

2018. jan. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 16-os válaszolóval.
2018. jan. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, mint a 16-os. Ez a család együtt él huszon x éve, megvannak a szokásaik. A kérdező odajár, mit is ír, egy éve? És azt várja, hogy miatta változtassanak a szokásaikon. Lehet rajtuk szörnyülködni, bár ezt sem értem, a dolgozó ismerőseim 90%a nem főz naponta, van, aki hétközben egyáltalán nem. Gyerekek az intézményekben esznek meleget ebédre, a felnőttek is megoldják munkahelyen, nincs igényük napi 2x főtt ételre.
2018. jan. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
18. folyt. Mi vacsorára ritkán kívánunk főtt ételt, ha főzök, akkor is max valami könnyűt, nem zsíros pörkölt, meg két fogásos.
2018. jan. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te lakásod

Nem a te konyhád

Nem ott élsz

Ha nem tetszik, hogy nincs étel, akkor menjetek étteremben, legyetek nálatok, vagy költözzetek össze.

Neked ott nincs semmid, nem szólhatsz bele semmibe

2018. jan. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!