Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit rontottam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit rontottam el?

Figyelt kérdés

33éves autó szerelőről van szó aki az anyjáékkal élt, és elöttem való kapcsolataiban a nőket pénzelte 15-20ezrekkel és tenyerén hordozta őket a papucsuk volt és elviselte ha kutyaként beszéltek vele.

Jöttem én és be akartam neki bizonyítani hogy nem vagyok se pénz éhes se érdek ember én egyszerűen csak szeretni akarom őt meg ismerni és össze szokni vele és hogy normális rendes komoly kapcsolatban legyünk mert erre vagyok hogy szeressenek és odafigyeljenek rám.

Szívem lelkemet kitettem neki, magamhoz költöztettem úgy hogy nem kértem bele a rezsibe csak hogy a kajáját állja magának és kész. De egy idő után elegem lett abból hogy el várja hogy munka után folyton jó kedvem legyen és körbe ugráljam mindig szeretgessem és készen létben álljak neki meg untam hogy bele szól hogyan beszéljek vele szemben és hogyan viselkedjek vele szemben azt vettem észre a kapcsolatunkat ő írányítja és én egy papucs lettem akinek bologatnia és azt kell tennie ami neki jól esik. És fájt az hogy höbörög arcoskodik azzal jön neki van mire mert már letett az asztalra és arra veri magát hogy autószerelőként dolgozik és hogy 5évet kint élt Dániában egyedül én meg 2évig éltem egyedül eddig és tartottam fent magamat. És nem értem hol rontottam el hogy velem szemben lenéző és teljesen más mint az exeivel szemben náluk meg hunyászkodott velem szemben meg beképzelt és büszke de nagyon büszke.


26éves lány



2018. jan. 3. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te magad is megválaszoltad a saját kérdésed:

- "magamhoz költöztettem úgy hogy nem kértem bele a rezsibe"

- "én egy papucs lettem"

- stb...

2018. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott rontottad el, hogy még a s.ggét is kinyaltad, neki meg egy idő után ez lett az alap elvárás.
2018. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Az a szomorú, hogy az ilyen pasi kell.

Aki meg tényleg figyelne rád az nem.

Hiába, a nők a szemeteket szeretik.

Én meg évek óta nem találok egy olyan nőt aki egy rántottát csinálna nekem...folyton csak igényeik, meg elvárásaik vannak...pfff...

2018. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem becsülöd magad, akkor más sem fog becsülni.

De örök hálát, és szolgaságot sem várhatsz, tőle.

2018. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!